Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyedül lehet menni nudista...

Egyedül lehet menni nudista strandra?

Figyelt kérdés
Gondolom szabályba nincs foglalva, hogy tilos, de mennyire nézik hülyének az embert ha egyedül megy? 30-hoz közeledő férfi vagyok és egy olyan ismerősöm sincs akit szívesen elhívnék viszont kíváncsi lennék milyen mert még sosem voltam. Az is lehet, hogy egy fél óra után eljönnék ki tudja, de egyszer megnézném milyen.
2021. máj. 18. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne mehetnél...?

Nem néz senki hülyének!


Persze nyilván ne kukkold feltűnően a többieket, mert akkor azt hiszik, hogy csak ezért mentél oda.

2021. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk megmondom őszintén én csak azért mennék oda, engem egyáltalán nem zavar, hogy fürdőnadrágot kell hordanom a normál strandokon. Nem is az érdekel, hogy milyen érzés ha én meztelen vagyok a strandon, hanem hogy milyen feelingje van, hogy mindenki meztelen és hogy néz ki.
2021. máj. 18. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát lehet, hogy ki fognak tessékelni, ha bámulsz!
2021. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy feltűnően bámészkodnék, de nyilván meglesném az embereket kevésbé feltűnően. De már csak emiatt is aggódom, hogy egyedül lennék, hogy akkor ugye akárhova néz az ember, ha soha nem néz senkire akkor azért tűnik hülyének, ha meg ránéz az emberekre akkor meg azt mondják hogy hú hát ez kukkol mert ez nudista strand, itt nem lehet ránézni az emberekre.
2021. máj. 18. 13:03
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
vegyél fel napszemüveget, akkor nem annyira feltűnő a kukkolás. :-D
2021. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem.Csak párban szabad.
2021. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
2021. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Arra ügyelj, hogy nagyon gyorsan le tud égni a sejhajod tél után erős napsütésben, úgyhogy 15 percnél tovább ne legyél csupaszon.
2021. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lehetne egyedül menni?
2021. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Általában nem szeretik, ha férfi egyedül megy oda, mert akkor nyilván bámészkodni megy, stb.
2021. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!