Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek? Mitevo legyek?

Kerdesekkel teli kérdése:

Mit tegyek? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés

3 hete szakitottunk a parommal

nagyon csunyan valtunk el egymastol...(nem tulzas, tenyleg durva volt, fajdalmas ..)

Ma tudtam meg, hogy tegnap elott elhunyt az edesanyja, szoros volt a kapcsolatuk, nagyon ragaszkodtak egymashoz

Szivem szerint felkeresnem ot, irnek neki..

De o azt mondta, hogy soha nem akar mar hallani rolam, ezert is felek a reakciojatol, hogy mi kovetkezne..

Hogyan fogadna a kozeledesem..

Nem voltam meg ilyen helyzetben..

Segitsetek legyszi..



2021. márc. 4. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy részvétüzenetet! Maximum nem reagál rá.
2021. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alletta ***** válasza:
100%

nyilváníts részvétet. vagy nem érdekli őt, vagy jól esik neki, hogy gondoltál rá.

ilyen helyzetben eléggé érzékenyek az emberek (érthető módon), így nem lehet tudni hogyan reagál.

2021. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy részvétüzenetből nem lehet baj, legfennebb ignorál.
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te voltál inkább a hibás, akkor ne írj neki.

Ha egyformán, vagy netán ő volt a ludas abban, hogy csúnya szakításhoz vezetett a dolog, akkor írj neki.

2021. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szakitast en kezdemenyeztem, mert gyanakodtam ra, hogy megcsal(ez a kapcsolatunk alatt vegig jelen volt, a bizonytalansag, feltekenyseg stb.), o tagadta ezt

nagyon kiakadt ram

Durva veszekedes volt, rettento alpari modon beszelt velem, azt mondta mar hallani sem akar felolem, keruljem ot el, magamra haragitottam stb.

Szoval ezert sem tudom, hogy mitevo legyek, ezert hoztam letre ezt a kerdest.

2021. márc. 4. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Á, így ne írj neki, semmi értelme. Te akartad, hogy megszünjön a kapcsolat, akkor hagyd, ne menj utána, ne érdeklödj felöle.

Nem téged vádollak, lehet ám, hogy jogos volt a gyanakvásod, netán meg is csalt, kintudja. Itt csak az a lényeg, hogy the voltál az, akinek ö nem kellett úgy ahogy van, a jellemével, viselkedsével együtt, nem tudtad elfogadni olyannak, amilyen, hozzáteszem könnyen lehet, hogy jogosan.

De lényeg a lényeg, hogyha nem kellett, most már hagyd békén, be menj utána.

2021. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!