Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Otthon nálad mi a wc tető...

Otthon nálad mi a wc tető alapértelmezett állapota?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a szar csapódik ki, te istenbarma, még sosem volt szaros a tető nálunk, hanem a párlat, a budivíz. Azt meg le lehet tisztítani a fedél aljáról. Az viszont már problémásabb, ha az egész fürdő olyan lesz.
2021. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
persze, budipárlat :D Szerinted a sz.r nem csapódik akkor ki ugyanúgy te észkombájn? Hajts csak fel az ülőkét sz.ros kézzel, ha neked ez megfelel
2021. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem mindig egyértelmű volt, hogy fel van hajtva a teteje, az ülőke meg le.

Mostanában az egyik barátnőm minden egyes alkalommal kiselőadást tart miután náluk megyek el pisilni és elfelejtem lehajtani a tetejét, hogy márpedig azt le kell hajtani.

Lehet, hogy így nevelték meg ezt szokta meg, de az is biztos, hogy ö nem takarítja olyan gyakorisággal a wc-t, mint mondjuk én. Ha ilyen állapotban lenne a klotyó nálam, akkor lehet, hogy én se akarnám azt nézni ahányszor bemegyek a fürdőszobába.

2021. febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mansour ***** válasza:
78%

Alapértelmezett állapota az, hogy rá van szerelve a wc-re. :)

Aztán az, hogy felhajtva vagy lehajtva, az már esetleges.

2021. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!