Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Otthon nálad mi a wc tető...

Otthon nálad mi a wc tető alapértelmezett állapota?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 19:31
A kérdező szavazást indított:
teljesen felhajtott
ülőke lehajtva,fedél felhajtva
teljesen lehajtva
45 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha felhajtva lenne mindig,akkor nem lenne funkciója.
2021. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
A tetejét sosem hajtom le, nem látom értelmet
2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen lehajtva, ahogy kell.
2021. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Két kis lakás összevonásában élünk, de meg lett hagyva mindkét vécé. Amelyikbe én (F) járok, oda nem jár női családtag, szóval ettől a folyamatos fel-le hajtogátási őrülettől mentesül az ülőke.
2021. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
91%

Aki, ahogy hagyja. Nincs alapállapot. Annyi, hogy a tetejét nem szoktuk lehajtani.


Azt sosem értettem, hogy a nők többsége, miért van fennakadva azon, ha a férfi felhajtva hagyja az ülőkét. Ki és miért mondja, hogy le kell hajtani?🤓


23/L

2021. febr. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Mi le szoktuk húzni használat után, szükség esetén keféljük is, időnként megtakarítjuk, szóval a wc nem büdösebb vagy piszkosabb, mint a mosdókagyló. Emiatt a fedelet soha nem szoktuk lehajtani, mert az égvilágon semmi értelme nincs.

Az ülőkét meg mindenki úgy hagyja, ahogy akarja. Ha a következő személynek nem így kell, akkor majd beállítja magának. Honnan lehetne tudni, hogy legközelebb kire jön rá, és ő pont hogy szeretné.

Én pl. minden esetben felhajtom lehúzás előtt, mert nem szeretem, ha felfröccsen rá a víz. Van olyan családtag, akit ez nem érdekel, de én nem szeretem magam után vizesen hagyni, se törölgetni, úgyhogy inkább felhajtom.

2021. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen lehajtva. Arra való a tető, hogy használja az ember, azért van összeszerelve az ülőkével. A fürdőben van a vécé, nem akarom a tátongó kagylót bámulni, ráadásul polcok vannak felette, amikről rendszeresen leverünk ezt-azt, ezért fontos, hogy ne tudjanak beleesni a vécébe.
2021. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szeretem lehajtani, mert ahogy lehúzzuk, ráfröccsen és az is tszta víz lesz. Én hetente többször kitakarítom a wc-t, így sosem koszos
2021. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy te sem. Mi kultúráltan csináljuk és nem fröccsen semmi még csak az ülőkére sem, de gondolom nem vagy vmi jó fizikából, így felesleges is bármit magyarázni neked, hogy miért ocsmány és értelmetlen, amit művelsz :D Te észkombájn
2021. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze ;) miért nem sz.rsz egyből a fürdőszoba közepére :D hajtsd csak le a tetejét, ha ennyit eszed van te szerencsétlen, gondolom téged nem zavar, hogy csöpög a wc tetőről a sz.r, biztos ez imponál neked :)
2021. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!