Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyha láncos bakancsban és...

Hogyha láncos bakancsban és láncos gatyában lennék + láncos táskám lenne megvernének?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol.


Itt, Budapesten valószínűleg meg sem bámulnának, látni erre különösebb kinézetet, stílust is, de mondjuk egy kisebb településen, ahol ritkább az ilyesmi, megbámulnának, sőt lehet nem álltalnának sátánistának nevezeni.

Ha ez olyan dolgokkal is társul, ami félreérthető, és esetleg skinhead kategóriába sorolható, akkor például a 8. kerületben lehet megvernének.


Miért? Tetszik ez a stílus, vagy csak ki szeretnél tűnni?

2021. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rózsaszín miniszoknyában tűsarkúban retiküllel mászkálnál akkor kapnál valoszineg. Mármint ha fiú vagy
2021. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Alapból ki az, aki úgy gondolkodik, hogy valakit meg kell verni? Ilyenek még vannak? (rémisztő).
2021. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csillagfürt te melyik bolygón élsz? Mert ha ez megdöbbent nem ezen az tuti
2021. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!1.válaszoló:Nekem inkább ez a stílus tetszik.
2021. febr. 2. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Téged talán nem vernének, annál inkább láncra vernének.
2021. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.anonim:bocsi nem értem.Ez valami vicc akar lenni?😅Mert ha az elég szar!😂
2021. febr. 18. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!