Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit használsz fenéktörléshez?...

Mit használsz fenéktörléshez? Wc papírt vagy "zuhanyt"?

Figyelt kérdés

Olvastam itt gyakorin, hogy sokan nem használnak száraz wc papírt sz@rás után csak nedveset, vagy letusolnak utána. Szerintem ez nem normális, de többen vitatkoztak velem... A 21. században normális minden kakilás után zuhanyozni? Mert nálam van hogy a tescoba jön rám vagy olyan helyen, ahol utána nincs zuhany. Meg eszembe se jutna naponta 3x letusolni. Mert abból egy a rendes napi zuhany. Naponta 1-2 meg nagydolog. Ha beteg az ember és hasmenése van hogy zuhanyozna már le egy nap 20-30 alkalommal?


Meg a nedves törlőkendő az megszokott nálatok? Pisilés után is? Szerintem elég a száraz wc papír. Nedveset még sosem használtam csak kéztörlésre. (Azért írtam ide a szexualitás kategóriába mert a másik kérdés is itt volt, a s*ggnyalás volt a téma.) Nekem az se tetszik ha a s*ggem felé nyalakodnak, de sok hetero pasit valamiért vonz a "s*ggszag". Szerintetek normális gondolkodás hogy tisztaságra számítotok egy mélyre benyaló papóban? Mármint a nyelvetekkel benyaltok a lukba. Ott bent kaki van. Ha csak ki nem mosom, nekem mindig kakis bent, erre meg fújjogtak hogy igénytelen vagyok, mert naponta egyszer fürdöm és mindig kitörlöm szárazzal. Szóval mit gondoltok? Értelmes válaszokat várok, mert komolyan érdekel, hogy a két záróizom egyikéből (a belső záróizom) miért gondolják azt a férfiak hogy tiszta (meg néhány nő is)? Ott nem mosod szappannal mert csípná a lukad bent. Mégis leszólják a másikat, aki nem dugja fel az ujját fürdésnél a végbelébe... Hetero vagyok, és análozni sosem akartam. Vagy ez csak az análozók körében szokás? Hogy mindig kimossák magukat, ha van szex ha nem? És zuhanyoznak minden nagydolog után? De akkor miért szólják le azt, akinek elég a száraz wc papír? Miért írtak olyat, hogy egész nap sz@ros seggel járkálok, ha reggel kakkantottam? Wc papír arra van, hogy tisztára törölje az ember. Régen se volt nedves törlő, meg napi ezer zuhany. Már ismétlem magam szóval sok kérdésem van, nem értem az embereket. Légyszi, normális hangnemben és tényleg csak érdeklődöm, nem vagyok igénytelen.


2021. jan. 20. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos amúgy, hogy zuhanyt mondott, és nem bidét? Csak kérdezem.
2021. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ágáltam a nedves törlő ellen, hogy mi a francnak, de mikor megszületett a fiam, sok ilyen cucc lett itthon. Ami a gyereknek nem vált be, ezért-azért, az elkezdtem elhasználni.Sima papír, majd a végén egy-két nedves kendő. Megkedveltem, mindenképp tiszta érzést ad! 40 évig én sem használtam, de már igen.
2021. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11 zuhanyt írt.


Ezért se szeretem ha valaki azt mondja, hogy imádja a s*ggszagot. Mert ez felizgatja... Meg az hogy ott nyalakszik valaki és feldugja a nyelvét is meg az ujját is, az már visszataszító. Belülről nem zuhanyzik az ember (ha alapvetően nem akar anált, de még csak nyalást sem). Tök átlagos nemi életem van, nem bírom ha valaki a popómhoz közelít. Rögtön a kaki jut eszembe, mert az arra van. Még fürdés után is. Miért izgat ez titeket férdiakat ennyire?

2021. jan. 20. 21:34
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
A szánkon keresztül meg hányni szoktunk.
2021. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 én nem nevezném szokásnak. Szökőévente egyszer ha előfordul... Sz@rni viszont minden nap szokott az ember és az sokkal rosszaabb is, mint a te példád 🤷
2021. jan. 21. 00:10
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Törlésre papírt használok, mosásra meg zuhanyt. Meglepő. Ha így értetted.
2021. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

Wc papír, utána popsi mosás. Nem én zuhanyzok, csak anpopómnál mosom meg.

Ha hasmenéses betegség van, akkor igen, napi 6szor ha arról van szó. Muszáj, mert úgy nem marad kaki molekula a popsimon.

Pisi után is megmosom magam, de csak vízzel.

2021. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!