Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit használsz fenéktörléshez?...

Mit használsz fenéktörléshez? Wc papírt vagy "zuhanyt"?

Figyelt kérdés

Olvastam itt gyakorin, hogy sokan nem használnak száraz wc papírt sz@rás után csak nedveset, vagy letusolnak utána. Szerintem ez nem normális, de többen vitatkoztak velem... A 21. században normális minden kakilás után zuhanyozni? Mert nálam van hogy a tescoba jön rám vagy olyan helyen, ahol utána nincs zuhany. Meg eszembe se jutna naponta 3x letusolni. Mert abból egy a rendes napi zuhany. Naponta 1-2 meg nagydolog. Ha beteg az ember és hasmenése van hogy zuhanyozna már le egy nap 20-30 alkalommal?


Meg a nedves törlőkendő az megszokott nálatok? Pisilés után is? Szerintem elég a száraz wc papír. Nedveset még sosem használtam csak kéztörlésre. (Azért írtam ide a szexualitás kategóriába mert a másik kérdés is itt volt, a s*ggnyalás volt a téma.) Nekem az se tetszik ha a s*ggem felé nyalakodnak, de sok hetero pasit valamiért vonz a "s*ggszag". Szerintetek normális gondolkodás hogy tisztaságra számítotok egy mélyre benyaló papóban? Mármint a nyelvetekkel benyaltok a lukba. Ott bent kaki van. Ha csak ki nem mosom, nekem mindig kakis bent, erre meg fújjogtak hogy igénytelen vagyok, mert naponta egyszer fürdöm és mindig kitörlöm szárazzal. Szóval mit gondoltok? Értelmes válaszokat várok, mert komolyan érdekel, hogy a két záróizom egyikéből (a belső záróizom) miért gondolják azt a férfiak hogy tiszta (meg néhány nő is)? Ott nem mosod szappannal mert csípná a lukad bent. Mégis leszólják a másikat, aki nem dugja fel az ujját fürdésnél a végbelébe... Hetero vagyok, és análozni sosem akartam. Vagy ez csak az análozók körében szokás? Hogy mindig kimossák magukat, ha van szex ha nem? És zuhanyoznak minden nagydolog után? De akkor miért szólják le azt, akinek elég a száraz wc papír? Miért írtak olyat, hogy egész nap sz@ros seggel járkálok, ha reggel kakkantottam? Wc papír arra van, hogy tisztára törölje az ember. Régen se volt nedves törlő, meg napi ezer zuhany. Már ismétlem magam szóval sok kérdésem van, nem értem az embereket. Légyszi, normális hangnemben és tényleg csak érdeklődöm, nem vagyok igénytelen.


2021. jan. 20. 20:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Wc papírt.De ha a természet lágy ölén jön rám a szükség akkor jó a lapulevél is.
2021. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Én sem értem 🤷🏻‍♀️


Egyszer volt a koliba egy szobatársam aki szintén nedves törlőkendő szerű wc papírt használt - bár ő alapból ez a tipikus bio cuccokon élő, vegán, prűd, álomvilágba élő ribi volt.

Másik szobatársammal egyszer kipróbáltuk titokba a seggtörlőjét... borzalmas. Olyan mint amikor a pisid nem sigárba megy, hanem a seggeden folyik le (férfiak nem érthetik, ez tipikus női nehézség)... tehát mintha még pisis lenne a segged pedig sz@rtál. Ráhúzni a bugyit pedig olyan mintha zuhany után törülközés nélkül felöltöznél.

2021. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
82%
Én például kitörlöm wc papírral a végén, pedig nedves törlőkendővel "kialmolom" a maradékot, mert azzal szépen ki lehet szedni és utána még megtörlöm újra wc papírral és máris nem szaros seggel futkozol egésznap... pedig én férfi vagyok és nem szeretem, ha egy nő a seggem akarja nyalni, pedig volt rá példa, hogy eltévedt a csaj nyelve alattomosan a golyókkal kezdte, majd ment a lyuk felé, mondom mit csinálsz bszod? :D Én éreztem magam kellemetlenül, hogy egy nő benyalt nekem seggbe.
2021. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
A nedves törlõkendõt úgy a legjobb használni, ha utánna szárazra törlöd wc papírral. Én is így használtam mert állandóan volt otthon.
2021. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lazy Lover válasza:
100%
Ha itthon tojok akkor zuhany WC után ha máshol sima papírt használok
2021. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
80%
Otthon napi egyszer szerintem belefér a zuhany, ha máshol vagyok, akkor vagy nedvessel pluszban vagy papírral. Annyira nem durva, nem szeretnék kakis fenékkel lenni egész nap, ez érthető.
2021. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok volt az erőspaprika,és lángol a seggem,akkor kell tusolni..
2021. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%

Szimpla wc papír. Kicsit túl van már gondolva ez az egész higiénia...

Nedves törlőkendő meg zuhany. Mik vagytok ti, csecsemők?

2021. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 95%-ban reggel kakilok ébredes után 1 órán belül. Kitörlöm sima papírral, aztán még odaülök letolt gatyával a fürdőkád szélére és megmosom a fenekem, de nem állok be a kádba fürödni. Csak megmosom víz+szappan+víz 1,5 perc alatt a seggem. Ha nagyon ritkán napközben és nem otthon jön rám, akkor nagyon alaposan kitörlöm és akkor kibírom seggmosás nélkül.
2021. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam, hogy valaki ennyire "tiszta" akar lenni. Aztán ha egész nap melózik az ember, megizzad és valamilyen szinten be is pállik a s*gge... Ez normális, esti zuhannyal le is van tudva. De az hogy pisilés után nedvessel meg zuhany is... Beteg
2021. jan. 20. 20:59
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!