Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha e-mailben kuldok oneletrajz...

Ha e-mailben kuldok oneletrajzot, akkor kell hozza irni valamit Targyba es szoveg mezobe?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 20:21
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én szoktam, a tárgyba hogy önéletrajz vagy jelentkezés/pályázat, a szövegbe pedig hogy köszönés, xy vagyok, csatoltan küldöm az önéletrajzomat a meghirdetett xy állásra.
2021. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. jan. 19. 20:35
 3/4 anonim válasza:

Persze, mindenképp.


"Kedves/Tisztelt XYZ,


Az alábbiakban csatolom önéletrajzomat!


Üdvözlettel/Tisztelettel,

UVW"


Attól függ, hogy volt-e előtte kommunikáció telefonon vagy csak úgy beküldöd valahova. Ha volt és kérte, akkor ennyi amit írtam elég, esetleg bővíthető "...kérését teljesítve/telefonon megbeszéltek alapján" résszel.


Ha nem volt egyeztetve, akkor fontos tartalmasabb szöveget írni. Én küldtem már be így is, mikor nem egy adott állásra pályáztam, hanem érdeklődtem, hogy az adott témakörben van-e vagy lesz-e nyitott pozíció.

2021. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Minden emailnak kell adni témát!!!


Én annyival spékeltem meg az álláskereséses leveleket, hogy a témában nem csak annyit írtam, hogy "jelentkezés" vagy valami erre utaló, hanem a kötöjellel odatettem a nevemet is. Így ha esetleg több levelelet is váltottunk, akkor tudta szürni a leveleimet a munkáltató levelező programja.

2021. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!