Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyes emberek tényleg "élvezik...

Egyes emberek tényleg "élvezik" a tűzijátékot vagy ez csak egy szokás?

Figyelt kérdés
Még a komolyabban megszervezett lehetne is szép (sokszor az se az...), de ezek az otthoni dirr-durr, kicsit színes, kicsit gagyi, ez tetszik?

2021. jan. 2. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Csak egy hülye szokás, felvágás a szomszédok előtt 😃

Semmi értelme nincs.

2021. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Igen, élvezik, csak azért nem a fákon élnek jelenleg is, mert kevés a fa.
2021. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

azoknak akiknek hiányoznak a nagyok... bár beismerem, nem az igazi, de ugye "világjárvány" van (vagy egy kupac sértődött diplomás hisztije?), tehát nagyon veszedelmes lenne az az évi két bemutató...

lenyűgöző dolgokat lehet vele csinálni, imádom a tűzijátékot.

2021. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezek a "bódés" házi tűzijátékok szerintem elképesztően gagyik. Mi is csináltuk, most meg a szomszédok. Nem tudom, hogy mi benne a csodálatos, de egész drága is. Felmegy, aztán ad egy kommersz látványt. A gyerek vagy egy profi pirotechnikus számára okozhat élvezetet, de alapból szerintem nem működik a dolog, csak egy "ez is megvolt, de ügyesek vagyunk" típusú dolog. Ha komolyan szervezett nagy tűzijáték van, az egész más tészta szerintem.
2021. jan. 2. 20:05
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Én azok közé az emberek közé tartozom, akik imádják. Szépek, jó nézni őket. De nem ragaszkodok hozzá, és inkább azt szoktam mondani szilveszterkor is hogy ne vegyünk egyrészt mert veszélyes másrészt mert az állatok frászt kapnak tőle.

De amúgy igen, nagyon szeretem a tüzijátékot, még a kis gagyikat is amiket a kertből/utcáról lőnek fel. Olyanok mint a hatalmas csillagszórók (amiket szintén szeretek)

2021. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Sok emberben van némi piromán hajlam, szeretünk tüzet csinálni, és örülünk neki, hogy jéééé. lehet az őskoról örököltük meg ezt mert akkor nagy dolognak számított.

Erre jön egy lapáttal amikor nem csak ég hanem robban valami, nagyobb láng, sínesebb, stb.


A fiatalok hajlamosabbak élni ennek a senvedélynek, az idpsek inkább félnek mert háborus emlékek jönnek elő.


Én 1 x voltam pesten aug.20-án, nem az üönnep miatt csak átutazóban voltam, s ugy gondoltam ha már ott vagyok akkor egy nappal később jövök haza és megnézem a tüzijátékot 1x élőben.

Nem mondom, hogy nem tetszett, de csak amiatt nem mennék Pestre hogy lássam. Sőt többször előfordult, hogy ott voltam, de nem mentem ki megnézni.

Viszont magamnak szilveszterkor örömet tud okozni, hogy "ezt én lőttem fel" és nem a szomszédok miatt. Sőt nem is igazán érdekel, hogy mások miket lőnek fel.

Nagy pénzeket nem költenék rá, de egy 5 eurós 16 lövéses doboz nem vészes.

2021. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Jó kérdés: szerintem megszokás a dolog, mert hogyha összegyűlik a csapat, akkor megy a duma, de inkább a pia, és az kevés ilyenkor, ekkor "kell" a durr, ha kevés a káposztás korhelyleves:).
2021. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
74%

hogyne tetszene? Elvezetes

egy gyertya is elvezetes akkor a szikrak?

2021. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
A robbanás, a durranás, a fények felpumpálják az adrenalint.
2021. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Na jó, hát akkor rendkívül alacsony a küszöb :D

Ezek a kis gagyi izék, meg a gyertya?! Utóbbi nem tudom, hogy jön ide... mert egy megtervezett nagy produkció az élvezetes. De ezeken a kis sz*rokon csak mosolyogni lehet, hogy jó, a kisgyerek még nem látott ilyet :)

2021. jan. 3. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!