Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 18 éves férfi vagyok. Hogyan...

18 éves férfi vagyok. Hogyan kéne köszönnöm egy 26 éves nőnek?

Figyelt kérdés

Csókolómmal vagy Jó napot kívánokkal?

Ő egyértelműen Jó napottal köszön.



2020. dec. 16. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
xd a 18 még nem férfi a 26 még nem nő.
2020. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Furcsa, hogy nem sziával köszön. Ha jó napottal köszön, akkor te is használd ezt, de a (kezét)csókolom is elfogadott köszöntés a nők felé.
2020. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#1: kíváncsi vagyok, te 18, 26 éves korodban minek tartottad magad.

Egyébként pedig ha ő jó napottal köszön, akkor illik neked is úgy.

2020. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
én még 23 évesen is furának tartom, ha valaki férfinak hív. 26 felé már inkább hajlani fogok rá, hogy férfinak nevezzenek. De sztem 30 felett már tényleg férfi a jó megszólítás.
2020. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Jó napot kívánok, vagy üdvözlöm. Ha ő nem tegez, akkor neked sem illik, neki kell "felajánlania", még ha fiatalabb lenne akkor is. Persze ez azért nagyban függ attól, hogy az utcán összefutsz valakivel, vagy egy hivatalos találkozóról van szó.
2020. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Magázódva, a napszaknak megfelelően.
2020. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha a tanárod vagy ilyesmi, akkor belefér a csókolom. De a jó napot kívánokkal sose lősz mellé, semmilyen magázódós viszonyban.
2020. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez egyénfüggő inkább. Én is 18F vagyok, de tegezem az ilyen korú nőket, el is várják, ez azért nem olyan sok korkülönbség. Sőt, még a negyvenes korosztályból is sokan megkérik, hogy tegezzem... De az, amikor egy hatéves mondja nekem azt, hogy "jó napot, bácsi" felkapom a vizet. :D

A városom egyik takarékszövetkezetében dolgozó nő is huszonéves, de mindig is tegeztem és ő is engem, pedig nem vagyunk szoros kapcsolatban.

Magánvélemény: attól függetlenül, hogy már nagykorú vagyok nem jelenti azt, hogy érett férfi vagyok (hivatalosan igen, de mindenki tudja, hogy biológiai szempontból még fejlődő szervezet vagyok). Még mindig kamasz vagyok, szülőkhöz vagyok kötve egyenlőre.

2020. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
58%
Szia
2020. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, amikor valaki 2x mondja, hogy szia. Cuki.
2020. dec. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!