Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi értelme megágyazni?

Arktika kérdése:

Mi értelme megágyazni?

Figyelt kérdés
Úgyis szét lesz túrva amikor legközelebb aludni megyünk. A ruhák összehajtogatásának sincs sok wrtelme mert ugyis a szárítón veszik fel a végleges alakjukat.
2020. dec. 16. 05:07
 1/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Akkor van értelme, ha nincs külön hálószoba, de van aki szereti, ha jól néz ki.


A ruhahajtogatásnak akkor van értelme, ha elpakolod őket.

2020. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
A külső világban való rendrakásnak van egy nagyon pozitív hatása a belső (gondolataid közötti, lelki) rendezettség elérésében.
2020. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek van rá igénye, hogy ne legyen szanaszét az ágyneműje, és a szekrényből elővett, vasalt ruhába öltözzön.
2020. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyzás témát én is sokáig hanyagoltam, pont ezért, meg azért, mert hozzám senki, a kiskutya f*a sem, így minek. Aztán rájöttem, hogy ettől függetlenül nem kellene egy putriban lennem.
2020. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még nem volt külön nappali szobánk, ahol egy vendéget le tudunk ültetni, akkor mi is elpakoltuk az ágyneműt.

Mikor ideköltöztünk, egy darabig megszokásból még akkor is. De aztán rájöttünk, hogy ennek az égvilágon semmi értelme, csak dohosodik az ágynemű, szóval most csak rendesen elrendezzük, mint egy panzióban (ha mégis benézne valaki), de nem rakjuk el.

Én nem szoktam nappal ruhában az ágyamra feküdni, de amelyik családtag igen, ő meg letakarja a saját ágyát egy pléddel, hogy ne kenje össze az ágyneműt az itthoni, munkához is használatos ruhájával.

2020. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!