Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az oka hogy általában(hangs...

Mi az oka hogy általában(hangsúlyozom általában!) a férfiak több odőt töltebek a wvn nagydologkor?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért.
2020. dec. 8. 21:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb test, több kaki, ugyanakkora nyílás.

Vagy nem tudom milyen választ akarsz.. 💩💩💩

2020. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobb ismerosuk van feszbukon.
2020. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet hogy ezzel kompenzaljak azt, hogy kevesebb idot toltenek a kisdologgal :D
2020. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalanul: Ott legalább nyugtuk van. Béke és csend. :)

De komolyan: milyen minta alapján állapítottad meg ennek a kérdésnek alapjául szolgáló tényt? Szeritem ez nem általánosítható 10-20 főből ez a kérdés.

2020. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Komolytalanul: Ott legalább nyugtuk van. Béke és csend."

Az a vicc, hogy talán épp ez a válasz a kérdésre. :))

2020. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

A nők többsége csak bemegy, kitojja, kimegy.

A férfiak többségének ez egy alkalom "lemenni alfába", azaz lenyugodni, mint pl. a fürdőkádban, forró vízben való fekvés is ilyen.

Régen én is vittem be könyvet, rejtvényt, rádiót, stb. (Akkor még mobiltelefon nem volt.) Munkahelyen látom, hogy most is sok kolléga visz be magával ilyesmit, plusz a cigaretta is elengedhetetlen a dohányosoknak.

Mostanában már inkább CSAK meditálok üldögélés közben. Ami annyit jelent, hogy nem gondolok direktben semmire, de közben ez-az eszembe jut, össze-vissza. Rengetegszer megesik, hogy korábban órákat vagy akár napokat törtem a fejem valamin, amire nem tudtam jó megoldást találni, aztán a wc-n ülve egyszer csak a semmiből - anélkül, hogy erre a dologra gondoltam volna - beugrik, hogy ezt így kell megcsinálni. Néha annyira távol járok fejben, hogy amikor rájövök, hogy hol is vagyok, akkor magam alá kell néznem, hogy produkáltam-e már valamit...

(Nekem meggyőződésem, hogy azért nincs sok női feltaláló, mert nem üldögélnek eleget elgondolkodva a wc-n.)

2020. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moon_Walker ***** válasza:
74%
Hát nem tudom gyerekek... én székelési inger esetén megyek wc-re. leülök, kibocsátom(és nem kinyomom), és távozom. (férfi)
2020. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!