Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zárás előtt hány órával nem...

Zárás előtt hány órával nem illik már ügyet intézni?

Figyelt kérdés
Diákszövetgezetbe mentem volna ma, de 1 óra előtt zárásig értem volna oda. És holnap is 2 óra előtt érnék oda.
2020. nov. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj nyugodtan! Ha túl későn mész, úgy is szólnak, hogy már nincs ügyfél fogadás.


Tipikusan az iskolaszövetkezet az, ahol gyorsan megy a papírmunka, max 10-15 perc alatt meg is van.

2020. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapsz sorszámot, akkor ki kell szolgálniuk akkor is, ha közben záróra. Hogy mikor állítják le a sorszámok osztását attól függ, hogy mikor gondolják úgy, hogy záróra utánra csúszna az ügyintézés. Velem okmányirodában volt, hogy nyitás után fél órával már nem kaptam sorszámot, a postán viszont zárás előtt 2 perccel is adtak (és zárás után 15 perccel kerültem sorra).
2020. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Órával??? Egészen nyugodtan...
2020. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszöm a válaszokat.

Utolsó: sry véletlen én pontoztalak le.

2020. nov. 9. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Más területen dolgozok, de a pofámról égne le a bőr, ha csak 5 perccel előbb elküldenék valakit, mert mindjárt zárunk. Az üzlet addig van nyitva még kiírtuk.

Nem véletlenül nem addig tart a munkaidőnk.

2020. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!