Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az átlagos értelmiség hogyan...

Az átlagos értelmiség hogyan reagál Puzsér folytonos prolizására?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj vele?
2020. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én szégyellem, és azt is, ahogy a vidékieket lenézi. Tudom sokan ezt szeretik benne. Ez nem gáz?
2020. nov. 6. 11:24
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Az átlagos értelmiség nem hallgat szennyet.
2020. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ott a pont!
2020. nov. 6. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Átlagon felüli értelmiség vagyok minden értelemben (származás, tanulmányok, karrier, IQ -- nem hencegésképpen, csak hogy innen is hallj véleményt), és nálam Puzsér az abszolút favorit, a #1. A Sznobjektív az egyetlen TV-műsor, amelyet képes vagyok végignézni (sőt, zsinórban fogyasztani). Puzsér stílusa olyan, amilyen: kiabálós, "megmondós", de amit mond, az arany. Jelenleg a televíziózás egyik csúcsa.
2020. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mansour ***** válasza:
72%
Én meg átlagon aluli értelmiségi vagyok minden értelemben, de nekem is nagy kedvencem Puzsér. Bár néha bunkó és sértő tud lenni, és nem is feltétlenül értek egyet vele mindenben, mégis, ő mondja ki a legtöbb igazságot a világról.
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérrdező!

Hol nézi le puzsér a vidékieket?

Egyetlen erre vonatkozó megjegyzést sem tett.

2020. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Puzsér valóban reálisan látja a dolgokat, de nem is ez volt a kérdésem. Csak számomra vállalhatatlan ez a folytonos prolizás, meg az hogy Budapesten kívül nincs ész. Épp ez merült fel nemrég, hogy igen haladó lehetne ha ő nem lenne ekkora "suttyó", hogy őt idézzem. Tudom sok ismerősöm ezért szereti mert jól megmondja a proliknak, amit ők nem mernek. Viszont én épp emiatt nem tudok kiállni mellette.
2020. nov. 7. 12:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, volt egy kérdésem, hogy mégis hol a francba nézi le a vidékieket Puzsér?


Követem már egy ideje és egy ilyet sem hallottam tőle.

2020. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mansour ***** válasza:
100%
Budapesten arányaiban több proli van, mint vidéken. Ki lehet, és szerintem ki is kell mondani, hogy létezik a proli mentalitás, és lehet nyugodtan bírálni. Ez önmagában még nem sértő. Ha konkrét személyt, vagy meghatározott csoportokat proliznak le, az már lehet sértő, de ilyet nem hallottam Puzsértól. Meg olyat se, hogy Budapesten kívül nincs ész. Bár lehet, hogy mondott ilyeneket, csak elsiklottam felette. De mindegy is, mert amúgy annyi jó dolgot mond, hogy az ilyen suttyóságokat elnézem neki.
2020. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!