Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem tudnak krvára...

Csak engem tudnak krvára irritálni az ilyenek?

Figyelt kérdés
Amikor tömegben, frekventált helyeken (főként) idsebb emberek úgy hordják a maszkot hogy nem húzzák rá az orrukra, hanem alá begyűrik, és amikor köhécselnek látszik hogy jön ki a genya az orrukból, és amikor odamentem egynek szólni, hogy tessék szíves lenni fölvenni a maszkot, elkezdte hogy ő bizony 70 éves, és hogy tisztelettel beszéljek vele (azt mondtam szó szerint amit leírtam) és hogy őt nem érdekli hogy mit talált ki Soros meg Karácsony a nép megfélemlítésére ő nem fog miattuk fuldokolni. Szerintetek is van alapja a felháborodásomnak? Vagy mindenki csinaálja azt amit akar, hiszen az ő egészségük.
2020. szept. 26. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Gonosz lesz amit írok, de felelőtlen vén szarok. Másokat veszélyeztet, jól megbüntetni aztán legközelebb felfogja hogy nem körülötte forog a világ.
2020. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nap mont nap látok a buszon cigókat, semmi maszk, egymás nyakára kiabálnak, senki sem (mer) szól(ni). Én még senkit sem láttam hogy érdekelnék ezek, vagy netalántán büntetgetne is.
2020. szept. 26. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Engem meg az olyan birka covidrettegők irritálnak mint a kérdező.Akkor most írjak ki én is egy ilyen kérdést?!hegesszétek magatokra az ajtót...
2020. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Coronavirus Cases:

32,913,377

Deaths:

995,994

Kell többet írnom? Személyesen nem rettegek, de amíg nem tartja be midnenki a szabályokat nem lesz vége ennek a szarnak.

2020. szept. 26. 19:06
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is nagyon utálom ezeket meg azt is (nem akarok tiszeteletlen lenni csak már elegem van belőle) hogy amikor reggel 8-ra megyek suliba akkor az összes néninek meg bácsinak ott kell lennie a buszon és elfoglalják az összes helyet te meg álljál a 1 kilós táskáddal de amikor ők mentek iskolába akkor egy füzeten meg egy könyven kívül mást nem kellett vigyenek. Egyik reggel mentem suliba és nekem be van gyulladva a bokám meg be van vizesedve egy kicsit és közbe aúgy szedek rá gyógyszert, minden nap rajtam van a bokarögzítő mert egy kicsit be van esve a bokám és ez a bokarögzítő mindig látszódik mert mindig farmer nadrágot hordok és mindig felhajtom az alját a nadrágnak de ez most mindegy és felszállok a buszra és mindig keresek helyet hogy le tudjak ülni hogy ne terhelje akkora súly a bokám de amúgy szinte sose találok. Megkértem az egyik nénit hogy "tessék átadni a helyet mert be van gyulladva a bokám és nem birok állni" és egy olyan választ kaptam hogy "nincs semmi baja a lábadnak nekem te ne sírjál menj innen" és ilyenkor megkérdezném az államtól és másoktól hogy most mi a f*sz van??? miért nem lehet azt a k*rva helyet átadni vagy miért nem lehet a piacra később menni?
2020. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha a maszk nélküli kockáztathatja az egészségemet, az életemet, akkor nekem miért nem szabad ugyanezt megtennem vele? Mondjuk jól orrba tekerni egy jobbossal, bárhol, bármikor, nyilvánosan. Mint ahogyan ő is bárhol, bármikor, nyilvánosan megfertőzhet engem. Ha eltörik neki, hát akkor eltörik neki, miért érdekeljen az engem? Vagy az, hogy a saját vérébe fullad bele? Ha ő is szarik az én egészségemre, akkor én miért nem tehetem meg ugyanezt vele? Miért van több joga egy maszkot nem hordónak, mint nekem?

Az élet nagy kérdései...

2020. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi előnye mindenképpen lenne a dolognak, hogy akik most nem hordanak maszkot, azok nagyon gyorsan hordanának utána, mert mindegyik takargatná a betörött orrát.
2020. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha hozzám jönnél oda házmesterkedni szépen megkérdezném, hogy a több halálozásért felelős passzív dohányzás kapcsán miért nem lépsz fel? Ugyanis embert nem láttam még aki állomásokon vagy BKV megállókban a dohányzóknak szólt volna:D Aztán ugyanúgy szabad orral elköszönnék.



Na meg látom valaki már jobbosokat helyez kilátásba. Lehet emberkedni, csak aztán nehogy te húzd a rövidebbet.

2020. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne játszd az igazságosztót, rajtad van maszk, elégedj meg ennyivel.
2020. szept. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!