Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mindig érzitek legalább egy...

Mindig érzitek legalább egy másodperccel előtte, ha büfizni fogtok? Engem mindig meglep, anyám meg hisztizik; pedig én tényleg nem tudom előre.

Figyelt kérdés

Egyébként normális, kellemes tempóban eszem, tehát nem mohón -már, ahhoz kapcsolódóan, hogy mondjuk lenyelnék-e sok levegőt is evés közben.


A pukit azt általában előre érzem; de a büfögéseket soha. Engem is ugyanúgy meglep, amikor hirtelen kijön. Anyám meg hisztizik, és nem hiszi el, hogy én nem tudom már legalább egy másodperccel előtte, hogy böfögni fogok. Én meg nem hiszem el azt neki, hogy kéne. Engem tehát mindig meglep a büfögés, nincs ennek semmi ilyen előjele; hanem egyszercsak kijön, és anyám mindig veszekszik. Szerinte ez bunkóság, hogy előfordul nagyritkán, hogy büfögök; de szerintem meg az a bunkóság, hogy hiába mondom, hogy nem vettem észre előre, hogy jönni fog, és mégis váltig állítja, hogy de, biztos észrevvettem, és bunkó vagyok, mert böfögtem; és kötekszik. Miért nem képes elhinni, hogy nem tudom előre?



Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. aug. 3. 14:39
A kérdező szavazást indított:
Mindig érzem előre, és sikerül is visszafogni
Mindig érzem előre, és legtöbbször/általában nem sikerül visszafogni
Mindig érzem előre, nagyon változó, hogy vissza tudom-e fogni
Sosem érzem előre
Általában érzem előre, de néha nem, általában vissza tudom fogni
Általában érzem előre, de nem tudom visszafogni
Általában érzem előre, nagyon változó, hogy vissza tudom-e fogni
Általában nem érzem előre, de ritkán előfordul, hogy mégis, ilyenkor vissza tudom fogni
Általában nem érzem előre, de ritkán igen, és ilyenkor nem tudom visszafogni
Régen büfiztem utoljára/nagyon ritkán büfögök, és tehát így nem emlékszem
8 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az az ominózus legutóbbi eset, ami a kérdést szülte, olyankor már rég; tehát olyan 3/4 órája már biztos nem ettem. Lehet, hogy több is. Valakinek esetleg valami egyéb gondolata támad, amivel kiegészítené, kérem, azt is írja.
2020. aug. 3. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt a kis csuklás szerű büfit, ami pl beszélgetés közben is feljöhet, nem érzem, de azok amugyis csak ilyen kicsik, nincs hangjuk, olyan mintha csuklottal volna. De egy igazi büfögést bőven lehet előre érezni. Én sose bufogok hangosan, tudom hogy jön, nem váratlan. Parom ugy büfög hogy visszhangzik. Nem hiszem el neki, hogy nem direkt csinálja. :D Ha nekem megy, neki is menni kell, hogy halkan engedje ki. És neked is.
2020. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi szavazásokat, kommentet. Aki még tudna hozzáfűzni, kérem , fűzze. :)
2020. aug. 3. 21:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Most büfiztem egyet; most éreztem előre; de most viszont nem volt hangja. (Anyám ágya mögöttem van, kb 20 perce bejött ide aludni. )


Jöhetnek még válaszok, vagy válaszmegjelölések a szavazásban, aki még tudna hozzá fűzni gondolatot.

2020. aug. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!