Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Félmeztelen be mehetek a Tescoba?

Félmeztelen be mehetek a Tescoba?

Figyelt kérdés

van bármi féle öltözködési szabályzat arra hogy, férfi ként félmesztelen ne mehetnék be egy bevásárló központba?

A nök be mehetnek akár melltartóba vagy bikinibe (akár tanga)...

De férfi ként nem mehetek be poló nélkül??


2020. júl. 30. 19:19
1 2
 11/15 MBbpg ***** válasza:
84%

#7

A kettes válaszomban linkeltem a szabályzatukat, szerintem hivatalosan nem rakhatott volna ki az őr (esetleg a III/2/b vagy a III/5/c-re hivatkozva megtehette volna, de a teljes szituációt nem tudjuk, szóval nem biztos)

Mindenesetre így látatlanba mélyen belül szerintem az őrrel értek egyet, hisz a vásárlók közül lehet, hogy zavart volna egyeseket - és egy póló vagy legalább trikó nem nagy áldozat

2020. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Balatoni üzletekben láttam ilyet. Gondolkoztam már ezen, hogy ilyen nyaralóhelyeken mennek fürdőruhában az emberek az utcán, akár boltba is bemennek úgy, de pl Budapesten nagyon furcsa lenne.
2020. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez igazán igénytelen. Tiszteld meg a többi embert és a dolgozókat, hogy felveszel egy pólót! Munkahelyre és postára sem mész félmeztelenül.
2020. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Szerintem is nagyon illetlen, még ha a szabályzat nem is említi külön. Strandon, büfénél persze megeszi az ember a lángost fürdőruhában, de az is szörnyű, mikor a strandközeli étterembe így megy be valaki. Nem mindenki néz ki étvágygerjesztően, persze, nem tehet róla, de arról igen, hogy oda akkor illően felöltözik. Ha nem valami puccos helyről van szó, akkor is, minimum a póló, nadrág, vagy valami.

Tescóba se mennék így be, egyszerűen én bunkóságnak tartom az ilyet. Utcán is kiábrándító, ha így mászkál valaki. Persze megint más, ha pl. valaki tűző napon dolgozik valahol, és nem bírja a hőséget. De ha be akar ugrani a kisboltba közben, akkor vegyen fel pólót. Szerintem inkább lássa a boltos a szétizzadt pólót, mintsem a szétizzadt felsőtestet. Meg a vásárlók is. Ennyit ki lehet bírni, akármilyen meleg is van.

2020. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szabály ami alapján ki tilthatna.Ha nem mehetsz be úgy,akkor esetleg vegyél fel egy atlétát.Még az van a legközelebb hozzá.
2020. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!