Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A cigányok miért szólnak be...

A cigányok miért szólnak be gyakran a magyaroknak tök ismeretlenül?

Figyelt kérdés

Minap történt velem az incidens.Álltam a buszmegállóban tisztes távolságra a többiektől. Akkor még szinte senki nem húzta fel az arcot eltakaró maszkot így megfigyelhettük egymás vonásait. Tőlem balra állt egy 3 fős roma társaság egy csaj és a két csávó.Elég hangosan beszélgettek egymás közt.Az egyik csávó odaszólt a másiknak,hogy adja neki költsön a nőjét,erre az ilyet szól,hogy neked ez a gádzsi is jó lesz,hogy néz ez ki more?Erre rám mutattak és jó hangosan nevettek,mondjuk a kiscsaj nem, azt pont nem érdekelte semmi.

Nagyon rövid hajam van elég pattanásos vagyok,nagy az orrom nem vagyok egy tökéletes alakú nő de pont lesz...om. Úgyhogy nem hatott meg különösképpen a beszólás csak ideges lettem,mert korábban is tapasztaltam hasonlót igaz akkor nem én voltam a célszemély.Akkor egy idősebb hölgynek szóltak be és a párjának,a hölgy igen telt volt,és a párja szeme nagyon bandzsa volt,beteg lehetett.Nem is gyerekek voltak hanem huszonéves emberek jó eséllyel már szülők is..Szóval nem értem ez miért jó nekik vagy mi értelme.Természetesen nem akarom megbántani az egész cigányságot mert tudom,hogy a magyarok között is van egy rakat bunkó,és a cigányok között is normális ember.. De ezt a jelenséget én eddig romáknál észleltem,azt,hogy nagyobb társaságok kipécéznek embereket és,jó hangosan szapulják.Ez valami néphagyomány vagy micsoda?


2020. jún. 14. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért mert intelligens emberek :DDDDDDDDDDDD
2020. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!