Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy a fél pár cipő...

Igaz, hogy a fél pár cipő eldobva valamerre azt jelenti, hogy a környéken díler van?

Figyelt kérdés

Feleségemtől hallottam, nem tudom igaz e és ő sem hogy biztos az. Szóval csak sétáltunk és a semmibe egy új fél pár cipő volt a fűbe. Elvileg jel arra, hogy a környéken díler van.

Hallottatok ilyenről?



#cipő #drog #félpár
2020. jún. 4. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó. Neked aztán van humor érzéked! :D Jót nevettem, köszi! Pacsi!
2020. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért beállnak a megdézsmált készletből, és így elhagyák rendszeresen a cipőjűket? 🤔
2020. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#4 Amúgy Győrben hol van az utcán szémét? Komolyan kérdezem. Egyik unokatesóm lakott ott, egyik nagynéném most is ott él. Jártam náluk ott nem egyszer, de egyszer láttam, és egy darab szemetet eldobva ott az utcán.
2020. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van ilyen jelentése, én is hallottam már róla ...
2020. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Húszon valahány éve én is hallottam ezt a legendát. Már tiszta vagyok. De több kiló drog elfogyasztása után is, csak mint legendával találkoztam ezzel.
2020. jún. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!