Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy a fél pár cipő...

Igaz, hogy a fél pár cipő eldobva valamerre azt jelenti, hogy a környéken díler van?

Figyelt kérdés

Feleségemtől hallottam, nem tudom igaz e és ő sem hogy biztos az. Szóval csak sétáltunk és a semmibe egy új fél pár cipő volt a fűbe. Elvileg jel arra, hogy a környéken díler van.

Hallottatok ilyenről?



#cipő #drog #félpár
2020. jún. 4. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem jobban érdekelne, hogy a feleséged honnan tud ilyen infókat, esetleg ö is drogos?
2020. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha ha ha...Ő is hallotta.
2020. jún. 4. 10:51
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy hallottam, hogy az jelent dílert, amikor egy pár összefűzött cipő fel van dobva egy faágra, vagy vezetékre és onnan lóg. Szerintem az nem lenne túl praktikus, ha csak a fűbe dobnák. Egyrészt elcihetik, másrészt egy csomó más okból is lehet fűbe dobva egy cipő.
2020. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk Győrben rengeteg az utcai szemét, itt rengeteg a félpár cipő, nem hiszem hogy 10 méterenként dílerek vannak.
2020. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Miről beszélsz #4-e s, Győrben nincs is utcai szemét nagyon... max az olyan részeken ahol olyanok laknak.


Amúgy meg hülyeség lenne cipővel jelölni a dílereket! A rendőrök így simán megtalálnák őket!!

2020. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pedig túl sok volt a film nézés mostanság. ;) :) Minden rosszindulat nélkül írom, persze. Attól, mert a filmekben így működhet/működik, attól a valóságban nem feltétlenül úgy vannak a dolgok. Főleg nem a drogok. Én is láttam hasonló filmeket. Abban úgy van, a valóságban nem.
2020. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Es amikor telepisalt flakon van feldobva, az mi az istent jelent?


Megmondom: a bodult fiatalok csinalnak okorsegeket. Ennyi. Semmit nem jelent.

2020. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
A folyokban uszo szemet sem palackposta :)
2020. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó jó, nyugi mindenki :D

Nem nézünk olyan filmeket ami miatt ezt hihetnénk.

Csak egy szimpla kérdés volt, hogy lehet e jelentése.

Köszönöm a válaszokat.

2020. jún. 4. 13:30
 10/15 anonim válasza:
46%

Igen persze ez így van ;)

Az hogy a fűben van, az azt jelenti hogy fű is van a dealernél.

Mivel csak fél pár cipő volt, az az utalás rá hogy most bizony akciós s féláron van.

Ha volt fehér fűző a cipőben, akkor bizony a fű mellett kólát is lehet kapni. Persze az nincs leárazva, szóval az az igazi árán 25 ezer/grammba lehet..

A cipőtől jobbra a 2. ház ajtaján kellett volna kopogtatni 3x.

Nah mind 1 😃

2020. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!