Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anyák napjára Anyámon kívül...

Anyák napjára Anyámon kívül kinek illik virágot vinnem?

Figyelt kérdés

Most a szüleimnél lakik a nagymamám és az öcsém a feleségével (ő is anya) meg a gyerekükkel.

Most ilyen esetben csak az Anyámnak vigyek virágot vagy a Nagymamámnak is, esetleg a sógornőnek is?


2020. máj. 2. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyának,nagymamának,dédinek ha van. Nálunk a párom a keresztanyját is felköszönti,mert neki nincs gyereke és sajátjaként szereti,jó a kapcsolat. Ill.én anya élettársának az anyukáját is mert amolyan pótnagymama nekem mert nekem mindkettő meghalt már sajnos. És apa élettársát is,mert neki sincs gyerek,szintén sajátként szeret. Ahol nem keverednek családok,ott bőven elég akiket először írtam.
2020. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annak, akit te anyának tekintesz és szeretnéd felköszönteni. A többieknek nem, mert nem a te édesanyád, hanem másoké; őket Nőnapon köszönsd.
2020. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!