Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lanyok, jolesne ha a ferfi...

Lanyok, jolesne ha a ferfi nyitna ki a kocsi jobb elso ajtajat mielott beszalltok?

Figyelt kérdés
vagy manapsag mar eltunt az effele romantikus igeny a nok reszerol? (Bronxi mese c film megvolt?)
2020. ápr. 14. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 18/L
2020. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 subrette ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Ha az autó jobb oldalával a járda mellett parkol, és a járdán érkezünk üres kézzel, akkor nyilvánvaló és szép gesztus, hogy kinyitja nekem az ajtót, körbemegy és beül a bal oldalon.

A bevásárlóközpont parkolójában nem várom el, főleg, ha csomagokkal érkezünk. Ilyenkor segítek neki kinyitni a csomagtartót, betesszük, amit vásároltunk, majd beszállunk úgy, hogy mindenki kinyitja magának. De ha úgy jön ki a helyzet, akkor megköszönöm, ha kinyitja.

2020. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mielőtt kiszállok előfordult már, mert a haverunk kocsijának nem lehet kinyitni az ajtaját belülről :D
2020. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen, jól esne
2020. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ebben hol van a szex?
2020. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Udvarlási szakaszban kinek nem esne jól? Nem a nők részéről tűnt el az igény, hanem a férfiak változtak jó nagyot ilyen szempontból. Manapság már a "kő kóla?" dívik többségében. Tisztelet a kivételnek.
2020. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ezcsaknemfoglalt válasza:
100%
Ez emberfüggő. Lásd, például ha egy nő szereti a törődést, nagyon kötődik, valószínűleg jól esne neki. Viszont, ha önálló személyiség, szereti maga intézni a dolgokat, inkább ne csinálj ilyet, mert sértésnej is veheti. Én annak venném. Köszönöm szépen, képes vagyok önmagam kinyitni egy ajtót. De ha a másik esettel találkozol, nyugodtan. Nagyon aranyos dolog tud lenni :)
2020. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne.
2020. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a törődést (ki nem?) és nagyon tudok ragaszkodni a szeretteimhez, de nekem nem esik jól. Sőt... Az ilyen kis dolgokat, mint kinyitni és becsukni a kocsiajtót, az nekem is megy. Illetve x kg-t is elbírok, nem kell helyettem cipelni.


Italt, ételt még nagynehezen elfogadok mástól, de azt is jobb szeretem magam csinálni. Mert képes vagyok rá és nem kell engem külön kiszolgálni.


De ha valami olyasmit csinálok, amihez nincs elég erőm vagy gyakorlatom, akkor jólesik, ha felajánlják a segítséget.


Az ajtó nyitáshoz visszatérve... Hol ebben a romantika?

2020. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!