Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zárt iskolaudvarra bemenni tilos?

Zárt iskolaudvarra bemenni tilos?

Figyelt kérdés
Nincsen ott senki, nincs kirakva tabla hogy tilos bemenni, tulajdonkeppen nincs semmi mozdithato, nem is all szandekomban lopni, viszont bemennek leulni nosztalgiazni. Na ezert ramhivhatjak a rendoroket 😂?

2020. jan. 5. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20 alatt
2020. jan. 5. 22:44
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nan
2020. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Naná!
2020. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fa$za!
2020. jan. 5. 22:49
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy nem tudod bizonyítani, hogy csak nosztalgiázni vagy ott. Lehet, hogy csak örködsz egy betöréshez. Meg igazából az udvar az iskola tulajdona. Nem arra van, hogy társas vagy magánügyleteket lebonyolíts. Nem játszótér.
2020. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ha nincs kitéve, hogy belépni tilos, akkor be lehet.
2020. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

20 alatt vagy. Gondolom általános suliba mennél. Ott meg ha beülsz bámészkodni elég gáz.



Amúgy itt egy példa. Kolis voltam. Téli vagy talán őszi szünetben 2 kolis haverom elnézett a koli fele, hogy még is mi a szitu ott. Majd szóltak nekik hogy menjenek el onnan, mert rendőrt hívnak. És azért lásd be hogy itt még fizették is a kolit, csak szünetbe ugye zárva tartott.



Másik dolog, ha közép suliban is megláttak idegent azt is tessékelték egyből ki, volt akire rendőrt is hívtak. A rendőrök kisérték ki. Pedig ott sincs kirakva, hogy idegeneknek tilos vagy valami.

2020. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Magánterület.

Ha én be akarok ülni a régi házam kertjébe nosztalgiázni, és az új lakók kihívják rám a rendőröket, akkor az nem jogos, mert nekem nem állt szándékomban lopni és mert nem volt kirakva tábla, hogy tilos bemenni?

2020. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgysincs ott semmi akkor nem mindegy, hogy a kerítésen kívül vagy belül vagy? Amúgy meg kérdezd meg, hogy bemehetsz-e egy kicsit és kész.
2020. jan. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!