Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Marline Dietrich és Christine...

Marline Dietrich és Christine Scott Thomas-másnak is feltűnt a hasonlóság? Külsőre?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 18:18
 1/2 anonim válasza:

Hát.... Szerintem legfeljebb úgy hasonlítanak egymásra, hogy mindkettőnek van két karja, két lába, meg arca és szemei, meg orra. :D Szerintem nem hasonlítanak.

Viszont pl. Madonna hasonlít egy picit Marilyn Monroe-ra. De a legnagyobb hasonlóság az Natalie Portman és Kiera Knightley közt van, amit a Star Wars első és második részeiben alaposan ki is használtak az alkotók.

2019. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nézd meg az angol betegben C.S thomast és szürd le a látottakat-persze maszkírozás kérdése is,láttam már olyan csaj aki full ronda volt-mire indult a nap discohercegnő vált belőle(egy óra smink után)...
2019. okt. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!