Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Este negyed tízkor feladott...

Este negyed tízkor feladott álláshirdetésre (szórólapozás) illik fél tízkor telefonálni? :S

Figyelt kérdés
Engem győzködnek, hogy hívjam, de sztem már zavaró ilyenkor telefonálni...
2010. júl. 14. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Attól még, hogy valakinek csak ilyenkor van ideje hirdetni, nem biztos, hogy felvételiztetni is akar...

Ha első akarsz lenni mindenáron, hívd! Ha illedelmes, akkor holnap reggel 8 után.

2010. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hívd. Az első viszi az ilyeneket. Én egy este 10kor feladott hirdetésre telefonáltam 6 perccel a feladás után és most napi 20.000 ftért dolgozok..
2010. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából az állandó nyaggatástól itthon olyan szinten elment a kedvem már az egésztől, hogy egyszerűen nem érdekel már ennyire, holnap délelőtt simán fölhívnám, de este 9 után max a legközelebbi családtagokat/barátokat hívom...
2010. júl. 14. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:

2.-nak: milyen munka?

Amúgy mostmár sztem mindegy...

2010. júl. 14. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hívnám már ilyen későn őket. Lehet hogy csak most volt ideje leülni a számítógép elé hirdetni, ahogy az első is mondta. Hívd őket holnap reggel elsőként! :) 8 óra 1 perckor :) Ha addigra az állás elkel, legalább tudod hogy legközelebb éjszaka is zargatni kell őket... Most viszont nem tudhatod van e az illetőnek családja, felversz-e valakit a telefonálással!
2010. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na én is pont így vagyok vele, ahogy te írod 3., aztán mégis azt mondják, hogy csak kifogást keresek...
2010. júl. 14. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Felhívtad őket?
2010. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!