Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pénteken hány óráig illik...

Pénteken hány óráig illik telefonálni munkaügyben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
16-18 max.
2019. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem illik, valószínű nincsenek is bent.
2019. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2.

Nem biztos, hogy hivatalról van szó.

2019. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nyilván munkahelytől is függ, de HR csak nincs bent tovább 16 óránál. Szerintem. Nézd meg a munkaidőt neten, ha fent van és egyébként meg a valószínű munkaidő vége előtt max 15 perc. De az a max. A lényeg, hogy ne kelljen miattad tovább bent maradnia senkinek és a zárást se illik zavarni. Ha pont lekésed is akkor reggel korán hívod és az is jó, és akkor meg nyilván ne pont nyitáskor, hanem kicsit utána, hogy had cuccoljon le, fussa át az aznapi sürgőseket...
2019. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dél után már úgyse érsz el senkit.
2019. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vezetékes számnál szerintem irreleváns a kérdés, ha már nem dolgoznak, nem veszik fel. Mobilon 16 óra után pénteken szerintem már nem kedves munkaügyben zavarni valakit, hacsak nincs vészhelyzet.
2019. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!