Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a fodrászhoz időpontom...

Ha a fodrászhoz időpontom van, de csúszásban van (10-20perc) nekem meddig muszáj rá várnom?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, elmenni sem muszáj.
2019. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Tájékoztató jelleggel van, pont mint a fogorvosnál. És még kismillió helyen, de hisztizz nyugodtan. Viszont ha vállalkozó leszel, szólhatnál. Megnézném hogy boldogulsz.
2019. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

#2 nem-nem.

Intézze úgy az ügyeit, hogy tudjon fogadni percre pontosan.

Ne rabolja az én időmet, ha én vagyon a kuncsaft.

Adjon úgy időpontot, hogy biztos legyen benne, az előzővel készen lesz.

Garantáltan nem megyek vissza olyan vállakozóhoz, aki képtelen beosztani a saját idejét és ezért az enyémmel zsonglőrködik, legyen az fodrász vagy fogorvos.

2019. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Vazeee3, neked nagyon elmentek otthonról. Csak remélem ha műtéted lesz kitolnak mert letelt a 30 perc. Majd a folyosón befejezik, nem gond az.
2019. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
#4 milyen műtét bzmg, frizura műtét ? Szó szerint vállalkozókról beszéltem. És arról ha valaki nem tud megcsinalni 30 perc alatt egy fogko eltávolítását akkor ne osszon ki 20 percenként időpontot...
2019. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nem muszáj várnod semeddig, bármikor elmehetsz onnan.


3-as,te aztán emberből vagy. Amit írtál mindenre igaz? Ha a fogorvos talál nálad egy nagy gebaszt feltáráskor, de jön a következő beteg, akkor ugye elfogadod, hogy hazaküld széttrancsírozott szájjal?

Bárhol közbe jöhet bármi. Gondolom te óramű pontosságú gép vagy.

2019. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Egy orvos azért nagyon más, az tényleg komolyabb és akár emberéletről is lehet szó, még szép ha befejeznek mindent ami kell, még a tervezett időn túl is.


Fodrásznál elvileg meg kellene kérdezze mit szeretne a vendég, mert csak ahhoz mérten tud időpontokat jegyezni. Elvileg. Aztán az is lehet, hogy a vendégnek eszébe jut valami és nem szívesen mondja a fodrász, hogy azért jöjjön máskor, mert itt a következő vendég.


Szerintem, de férfi vagyok és javítsatok ki hölgyek ha másképp van, de általában előfordulnak várakozások, és akár előbb is végezhet egy fodrász amikor meg előbb tud menni a következő vendég. Hol így, hol úgy.


Egyébként kérdező tényleg nem kell várnod, ha dolgod van elmehetsz, részben mert az lehet fontos is, de ha csak nincs kedved várni az is a te dolgod. Mész ha akarsz.


Jó esetben a fodrász ha látja a csúszást, akkor már szól is a következő vendégnek, hogy tudjon róla.

2019. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, ez a szervilis csicska magatartás újfent megmutatkozott.

Alkalomadtán persze mindenki megcsúszhat, egyszer szerintem nem kell ebből ügyet csinálni. Emberből van. Viszont, ha ez rendszeres, ott kell hagyni a francba. A munka része ez is. Hogy precízen kalkulálsz a saját és a kuncsaftok idejével.

2019. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem muszáj semeddig sem várni. Van olyan, hogy te csak pontban akkor tudnál kezdeni, mert nem érsz rá. Max. akkor határozottan meg kell mondani, hogy ebben az esetben te nem tudsz x percnél tovább várni vagy akkor lemondod.
2019. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!