Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az angol kérdés...

Mit jelent ez az angol kérdés magyarul?

Figyelt kérdés

Sankyu 4 add me.mind to intro?

Az elejét értem, csak a mind to intro részét nem teljesen hogy mire érti. Facebookon írták nekem miután elfogadta a barátkérésemet. valaki tudna segíteni, mert nem akarok addig válaszolni amíg nem tudom pontosan mire érti a kérdést, nehogy hülyeséget írjak. Előre is köszönöm!


2010. júl. 6. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a (do you) mind to introduce (yourself) rövidítése: kb. van kedved bemutatkozni/megismerkedni?
2010. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^

Ez magamtól nem jutott volna eszembe sose szerintem.

2010. júl. 6. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló teljesen pontos fordítást adott.

Ez a fajta slang a Kelet-londoni, vagy ún "fekte angolra" jellemző elsősorban, de mára már szinte minden dialektusnál használják, mint "chat-nyelv", lévén, hogy kevesebb karaktert kell leírni, s ezáltal gyorsabb a kommunikáció.

2010. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!