Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A Spanyol mennyire mondható...

A Spanyol mennyire mondható hasznos nyelvnek?

Figyelt kérdés
Érdemes elkezdeni tanulni?
2017. júl. 7. 00:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Közepes alá a hasznossági szintje a spanyolnak. Lehet sok országban beszélik, de nézzétek már meg melyek ezek az országok és kik beszélik a spanyolt. Nem a mennyiség, hanem a minőség fontos. Európában Spanyolország gazdasága nem jelentős. Máshol pedig főleg latin amcsi munkások, parasztok, mexikói drogkereskedők és munkások beszélik. Amelyik ér valamit, az beszél angolul. Ez USA-ban főleg igaz. Ha eredeti nyelven érdekel a Real-Barca meccs vagy Hoszé Ármándó és társai, akkor hasznos a spanyol nyelv. Én is inkább az olaszt ajánlanám. Nem egy olasz multi van Magyarországon és más európai országban is. Nagyon jó állás ajánlat volt múltkor is olaszul tudó embernek. A diploma is mindegy volt, csak beszéljen olaszul. Egy neves multi keresett ilyen embert. Olaszország közelebb is van. Svájcban és Ausztria bizonyos részein kifejezetten hasznos. Ostoba az a hozzászóló, aki leszólta a németet, mert azt kevesebb országban beszélik. Azért meg lehet nézni Ausztriát, Németországot, Luxemburgot hol tart, hogy csak pár példát mondjak. Tényleg a minőség számít és nem a mennyiség. Úgy tudom az olasz valamennyire megérti a spanyolt. Egy olasz anyanyelvű ismerős legalábbis elbeszélgetett Spanyolban nyaraláskor. Azt is hallottam, hogy nehéz mindkét nyelvet tanulni, mert annyira hasonló. Szóval én az olaszt tanulnám és lehet fogom is tanulni.
2017. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

"Nemetul amugy is csak Németországba Ausztriaba meg Svajcba tudsz beszélni. "

Ez duplán primitív hozzászólás. Egyrészt a helyesírás miatt, másrészt nézz már utána hol beszélnek németül még. Van ezeken kívül is lehetőség okoska.

2017. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Na jó. Inkább leírom : németül Ausztriában, Németországban, Svájcban, Luxemburgban hivatalos nyelv, de sokan beszélik még Dániában, Belgiumban és Hollandiában is. Pont ezek a legnormálisabb országok Európában.
2017. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%

Nehogy kihagyd már Liechtensteint sem akkor.

És nincs primitívebb dolog mint mást leszolni a véleménye miatt.

És engem az, hogy Luxemburgban is német a hivatalos nyelv nagyon nem érdekel attól még 1000%, hogy nem tanulom tovább.

Fogadd el, hogy nem mindenki akar Németországba takarítani 😂😂

2017. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

Aki csak takarítani jó Németországban, azzal baj van. Nemcsak csicska lehet ott az ember.

És nem kell úgy beállítani, mintha csak 2-3 országban beszélnének németül. Le lehet pontozni, de akkoris a minőség a lényeg. Meg lehet nézni hol és kik beszélik a spanyolt.

2017. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol. Olyan nyelv, ami a világon mindenhol, minden országban és minden munkahelyen hasznos, csak az angol van.
2017. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!