Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A Spanyol mennyire mondható...

A Spanyol mennyire mondható hasznos nyelvnek?

Figyelt kérdés
Érdemes elkezdeni tanulni?
2017. júl. 7. 00:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Könnyűnek könnyű nyelv, de nem érdemes tanulni szerintem. Nem annyira fejlett ország, kevés fontos egyetemen beszélik/oktatják a spanyolt, és Spanyolország nem nagyhatalom.

A német meg az angol a két "hódító" nyelv a mai világban. A német lehet, hogy nem tetszene, de fontos. Az angol meg egyszerűen az egyik legkönnyebb nyelv és minden céghez kérik kb :)

2017. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Úgy tudom, a spanyol a világ legelterjedtebb nyelvei között toplistás, mindenképpen érdemes, még inkább, ha tetszik és egy viszonylag könnyű nyelvet akarsz megtanulni. Utána az olasz és a francia könnyen elsajátítható.
2017. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
amérikában lehet jobban elboldogulsz vele mint az angollal
2017. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Én németül tanulok és nagyon utálom!

Angolul felsőfokon beszélek már.

És most nagyon gondolkozom azon hogy elkezdek spanyolul tanulni.

Nemetul amugy is csak Németországba Ausztriaba meg Svajcba tudsz beszélni.

A spanyol meg az egyik legtöbbet beszélt nyelv!

2017. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
"Csak" Németországba? Ott a takarítók annyit keresnek, mint itt a tanárok, szóval hagyjuk a csakozást. :)
2017. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Minek kell belemkotni? :/

Csak szemléltettem, hogy Nemetül beszélnek 3 országban Spanyolul meg 21ben.


Nemhiszem, hogy csak azért kéne egy nyelvet tanulni mert sokat keresnek abban az országban a takarítók.


Figyelembe kell venni mondjuk azt is, hogy hány országba tudsz vele elhelyezkedni, mennyire nehéz megtanulni stb.


Én szerintem annyira megutáltam már a Németet, hogy fizethetnek nekem 20x annyit mint máshol akkor se tanulnám meg a nyelvet.

De ez csak én vagyok, rengeteg lehetőséggel szóval amíg tudok inkább nem a Német takarító munkát célzom meg.

2017. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

A spanyolt beszélik legtöbben a világon, hiába az angol lett a hivatalos világnyelv. A német meg Németországban hasznos meg Ausztriában, és kb. ennyi.

De nyelvet tanulni mindig érdemes, ha csak alapszinten megtanulsz spanyolul és angolul, azzal már a magyar átlag fölé emelkedsz.

2017. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem akar ám mindenki a németekhez vonulni takarítani, csak mert vannak olyan hülyék, hogy megfizetik a sok tanulatlan, képzetlen bevándorló magyar melóst.
2017. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Németül,angolul,olaszul beszélek.Először csak angolul tudtam,az osztrákokhoz mentem,sokan megértették az angolt,így megtanultam németül.Az olasszal meg elboldogultam Spanyolban,mert hasonló a 2 nyelv.Inkább olasz mint spanyol.
2017. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj ha a főszempont a hasznosság akkor azt mondom hogy nem.


Ajánlom a következő oldalt [link] itt kereshetsz "munkákat" kulcsszó alapján , ha beírod azt hogy "spanyol" kiad 81db állásajánlatot míg ha beírod azt hogy német kiad 1700 állásajánlatot míg az angolnál ez a szám 5400 ...

2017. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!