Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olyan oldalt Neten hol lehet...

Olyan oldalt Neten hol lehet találni, ahol az alapoktól ellehet kezdeni a nyelvtanulást, nyelvleckék vannak, meglehet vitatni a nyelvi kérdéseket, olyan mint pl. japánra a japanpelcek, csak nekem oroszra, finnre és angolra kellene?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ellehet kezdeni, meglehet vitatni..."


Szép dolog, hogy nyelveket akarsz tanulni, és hasznos is. Még a délelőtt folyamán keresek Neked valamit, tudom, hogy léteznek ilyen net-oldalak.

De azért - és ne sértődj meg - a magyar nyelvre is oda kellene egy kicsit figyelni, mert az igazi nyelvtanulás enélkül nem fog menni!

Nem kukacoskodni akartam, és igérem, hogy visszajövök valami hasznos tanáccsal!

2010. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És három, egymástól teljesen eltérő eredetű nyelvvel akarsz kezdeni? Nem vágod túl nagy fába a fejszédet?

(Első voltam.)

2010. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Oroszra nekem is kéne! Előre is köszi :)
2010. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na találtál nekem valamit? Még várom. :)

Most már amúgy leginkább egy finn szótár kellene:

Igen elírtam amúgy, a szabályt tudom, de ha gyorsan írok ezt gyakran elírom. Sajna.

De nem fárasztó egy kicsit magadra vállalni ezt a helyesírás-ellenőri szerepet?

2010. máj. 14. 16:42
 5/7 anonim válasza:

uyganez a szitu... én 14 éves vagyok... nézd meg ezta az oldalt: www.orosznyelc.com ! totálisan jó! itt kezdd:

[link]

az ábécétől kezdi...

2010. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Azt h ugyanez, azt úgy érted, h te is ezeken a nyelveken tanulsz?
2010. máj. 29. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A finnben tudok segíteni, írj e-mailt.
2011. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!