Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene ebben? Lefordí...

Valaki segítene ebben? Lefordítana helyesen nekem egy szöveget?

Figyelt kérdés

A szöveg az lenne hogy:

Tavaly 8 hónapot egy szővödében dolgoztam, ahol a feladatom volt többek között a szabászati valamint ruhaipari hulladék különválogatása szín, méret, minőség, típus és anyag szerint, illetve annak összevágása egyenlő csíkokra, majd összevarrása és letisztázása.

Nehéz fizikai munkám is volt.

Különböző zöldség palántákat ültettem szezonjuk szerint reggeltől estig.

Eddig minden év nyarán napszámosként dolgoztam 3 éve.



Előre is köszönöm a segítséget!!!

Megpróbáltam lefordítani egyedül de sajnos nem tudom egyszerűen. A szintem még nem áll ott sajnos.



2016. febr. 1. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Angolra!!!


Bocsánat!! Kihagytam a legfontosabbat...hogy miLyen nyelvre...

Hihi

2016. febr. 1. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Urdura vagy punjabira?
2016. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hihi..
2016. febr. 1. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Last year I was working at a textile mill, where one of my jobs was to separate the sartorial and garment industry wastes according to their colour, size, quality, type and substance, than cutting them up onto equal stripes, sew them up and engrossment.

I also had hard physical work.

I planted different vegetable seedlings according to their seasons from morning till night.

I worked every summer as a labourer from 3 years.

2016. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!