Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van angolul?

Hogy van angolul?

Figyelt kérdés

sziasztok találtam egy nagyon szép és őszinte idézettet de nem sikerül lefordítanom angolra ..tud valaki ebben segíteni..köszi.

ne mondj nekem inkább egy árva szót sem.nem akarom hogy újra hazudj nekem.és tudod miért?mert elhiszem.Annak ellenére amit tettél ,csak egyetlen mondatot vártam ,hogy a szembe nézve azt mond szeretsz Jól tudom hogy ez nem igaz,de elhittem volna neked.Így viszont,ha egy árva percig is szerettél ne mond !!


2014. aug. 3. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Lazább környezetbe:

Don't tell me a single word. I don't want you to lie to me again. You know why? 'cause I believe it. Notwithstanding what you've done to me, I waited for only one sentence - I waited for you to look into my eyes and say 'I love you'. I know it's not true, but I would've believed it. But now, if you loved me even for a single minute - don't talk about it!


Komolyabb környezetbe:

Do not tell me a single word. I don't want you to lie to me again. Do you know why? Because I believe it. Notwithstanding what you have done to me, I waited for only one sentence - I waitd for you to look into my eyes and say 'I love you'. I know it is not true, but I would have believed it. But now, if you loved me even for a single minute - don't talk about it!

2014. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a válaszban nyelvtani és fordítási hibák vannak !:/ nem köcsögségből.de igazából a lényeg benne van csak nem élvezhető
2014. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Don't tell me a single word. I don't want to be lied again. You know why? Because I'm going to believe it. Despite all the things you've done, I was waiting for one sentence, you, looking into my eyes and say, you love me. I know it's not true though, but I would have believed it. But now, even if you've loved me for moment, don't say it!
2014. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!