Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem tanulni a spanyolt?

Figyelt kérdés
Most leszek nyolcadikos és már majdnem alapfokon tudok angolul és egy kicsit olaszul is (heti 2 órán keresztül 1 éven át tanultam). Mindkét nyelvet könnyen tanultam meg és nagyon tetszenek. Arra gondoltam, hogy spanyol nyelvi előkészítőre megyek gimibe. Szóval nagyon nehéz lenne nekem a spanyol??
2014. júl. 12. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az olasz után a spanyol se lenne nehéz, az alapokat elég gyorsan meg tudnád tanulni.
2014. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok spanyolul, de mivel a két nyelv azonos családfához tartozik, szerintem sem lenne nehéz. Csak kíváncsiságból kérdem, hogy az olaszt nem szeretnéd folytatni? Mivel már beszéled valamennyire, előnnyel rendelkeznél (ha olasz nyelvi előkészítős osztályba jelentkeznél), és nem veszne kárba az az idő, amit eddig eltöltöttél vele. Tényleg csak kíváncsi vagyok, azért kérdezem. :) Azt válaszd, amit a szíved diktál. :)
2014. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-) Azèrt nem megyek olaszra mivel abba a suliba akarok menni ès ott nincs olasz. De szerintem ha lenne is akkor is a spanyolt választanàm, mert kicsit jobban tetszik mint az olasz. Mégegyszer köszi a válaszokat.
2014. júl. 16. 12:50
 4/5 anonim válasza:
az angolt és az olaszt fejleszd legalább középszintre és csak utána tanulj spanyolt,nem jó mindenbe belekapni. tehát középsuliban válaszd az angolt.
2014. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. júl. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!