Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki tud nagyobb halandzsát...

Ki tud nagyobb halandzsát írni? Nem összevissza betűkre gondoltam

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amit jó mondogatni csak viccből. Értelmének nem kell lennie, de jó legyen mondogatni :D sajnos suliba ilyennel ütjük el mostanában az időt. 1-2 szüleményünk:

kiszere méra bávatag vagy ramisazene...sorolhatnék még 1 párat.Ilyeneket várok, hátha más is van olyan agyi szinten mint mi.Ja és amire szoktunk törekedni,hogy az utolsó része a halandzsának értelmes legyen,hogy félre lehessen hallani :D


2010. jan. 5. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

szögletes üveggolyó-ez egy fa

írd be youtube-ra.tuti siker xD

2010. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha hármat megszorzod a péntekkel és kivonod belőle túrostésztarecept összetevőinek összegét akkor megkapod hogy hány kiló az a hegyi jeti aki tegnapután Ugandába

felhivta a nagymamáját h megkérdezze hány óra! :-9

2010. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a bolteg a keremnál takrálni volt-e már?
2010. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Miért nagy a süti,hisz baba várt reám és épp táncolok ,de a medve sípol a a kocka gurul,és épp méz a testem,de a kettő habos torta és mégis pattog bár a monitor rágós nem lehet meghallgatni,hisz vak vagyok,rossz a lábam,nem tudok ülni,hiába sajt,nagyi rugdos mert hét képpel ezelőtt összemaszatoltam,bekerültem a suliba és a doktorok rontják állapotom a cukorkákkal,még a hal nem ordít,hogy szomjas!
2010. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

19:19 es a legbejövősebb. az utánalévő akár egy vers is lehetne. Megnyugodtam, nem vagyunk egyedül pihentek :D

bolteg a keremnál takrálni :D

2010. jan. 5. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
én most épp megpacskolom a putrahutrát és kicsipisztelem a dusztnyukból a fityát
2010. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Úgy esrehastam, hogy kibokamodott a ficám!

Vagy.. azt verebelték a csiripek hogy leviszed kutyáltatni a sétádat :D

2010. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!