Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan nézne ki angolul?

Hogyan nézne ki angolul?

Figyelt kérdés

Egy korábbi posztomban ( egészen pontosan a ' Shopping day ' bejegyzésemben ) már említettem,hogy idén a pasztell színek fognak dominálni. Ezeket a színkavalkádokat főként a fagylalt árnyalataiban lehet megtalálni. Már tavaly is kezdett bejönni a köztudatba ,de most lesz ennek igazi látszata.



Előre is köszönöm a választ!:)


2014. máj. 1. 08:46
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és az *előre is köszönöm a választ*, nem kell lefordítani!:))
2014. máj. 1. 08:47
 2/3 anonim válasza:

Valahogy így nézne ki:


"I've already mentioned in one of my previous posts (more precisely 'Shopping days') that this year pastel colours are going to prevail. This cavalcade of colours can mostly be found in shades of ice cream. This phenomenon has already emerged into common knowledge last year but has only shown a true surface recently."


Ez nem biztos, hogy teljesen pontos, mivel én ezt a "fagylalt árnyalataiban" kifejezést nem értem pontosan.


Remélem, azért megfelel :)

2014. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ tökéletes! Köszönöm szépen!! Millió puszi érte! :*** <33
2014. máj. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!