Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítana nekem...

Valaki lefordítana nekem németre egy érdeklődő levelet?

Figyelt kérdés

A lényege az lenne, hogy a booking.com-on foglaltam szállást Köln-be, az XY hotelbe május 8-11-ig. A booking.com az alábbi foglalási számokat igazolta vissza:1234, 2345, 3456. Érdeklődnék, hogy rendben van-e a foglalásom, mivel a booking-os visszaigazolón kívül másom nincs.

Köszönöm!



#német #visszaigazolás #érdeklődő levél
2014. ápr. 6. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Guten Tag, ich wollte mich bei Ihnen erkundigen, ob meine Reservierung für das Hotel XY, in Köln, für den Zeitraum 8-11. Mai 2014 definitiv sei? Ich habe zwar einen Brief der Firma www.booking.com erhalten, aber ich bin mir nicht sicher, ob es die Bestätigung meiner Reservierung ist oder nicht. Folgende Nummer sind im Brief aufgeführt: 1234, 2345 und 3456

Freundliche Grüsse.

Név

2014. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. ápr. 7. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:

ich wollte mich bei Ihnen erkundigen,...

-----------

Nun, willst du es nicht mehr?...:)


...ich möchte mich...../ez már inkább jobban hangzik.

2014. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!