Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ennek így van értelme? Aki...

Ennek így van értelme? Aki tud angolul segítsen!

Figyelt kérdés

I'll never be who I be what it could have been if I did everything as he said ...



helyesen van ez így?


2009. nov. 20. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz belole kihozni?

Igy sztem vmi olyasmit jelent, h: Soha nem leszek az, aki vagyok, ami lehetett volna, ha megteszek (megtennek, meg tettem volna (ebben nem vok biztos)) mindent, amit mondott.

Vmi ilyesmire gondoltal?

2009. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leírnád magyarul a mondatot? Mert számomra nem egyértelmű, hogy mit akarsz eredetileg mondani, csak sejtésem van...
2009. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

google fordítóba forditottam le, csak mert valahogy nekem sem stimmelt azért kérdeztem!!!

magyarul:

Én már sosem lehetek azzá aki akkor lehettem volna, ha úgy csinálok mindent ahogy ő mondta!


Le tudja nekem valaki rendesen fordítani angolra?Köszii

2009. nov. 20. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem: I´d never be who i could have been if i did what he (had) said.

De azert varj meg mas velemenyt is, mert nem semmi egy mondat ez...:)

2009. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már sosem lehetek azzá aki akkor lehettem volna, ha úgy csinálok mindent ahogy ő mondta!


I can never be the one who I could have been if I had done what he told me to do!

2009. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöööm :):)
2009. nov. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!