Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki tud angolul az segítsen...

Aki tud angolul az segítsen (? ) bőv. Lent nagyon fontooos

Figyelt kérdés

Az otthoni edzés előnyei és hátrányai.

Előnyei:

Nem kell pénzt költenem, hogy el menjek egy drága edzőterembe mert itthon is lehet tornázni és edzeni.

A gombás fertőzéseket, betegségeket el lehet kerülni az itthoni mozgással. Sokkal nyogodtabban és egészségesebben lehet edzeni mert az edzőteremben több fajta szennyeződés és több fajta ember található meg.

Hátrányai:

Nincsenek meg hozzá a megfelelő eszközök kondigépek

például: ha helyben szeretnék futni akkor a kényelmetlen földön kellene futnom mert nincs futópad és ez egézségtelen a lábnak stb.

Nincs elég hely az edzéshez a hátránya még az is hogy nincs edző aki meg mondja hogy mit hogyan kell csinálni és ha egyedül vagyok akkor könnyen baleset történhet.


2011. febr. 23. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ehhez miért kell angoltudás? :) ezt szerintem te is érted, csak nézd meg és olvasd el figyelmesen a szöveget. magyarul van :)
2011. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Advantages and disadvantages of training at home:

Advantages:

I don't have to spend money to go to an expensive gym because I can work out and train at home too.

I can avoid fungal infections by training at home. I can train calmer and healthier because in gyms you can find more types of infections and more types of people.

Disadvantages:

I don't have appropriate tools, gym machines.

For example if I'd like to run in place it's uncomfortable and it's unhealthy to the leg that I have to run on the floor (mondjuk ez padló, ha úgy gondolod) because I don't have the appropriate machine for it. (Nem találtam, hogy van a futópad, megfelelő gépet írtam)

There isn't enough place to work out and there isn't a trainer who tells that what do I have to do and how to do it and if I'm alone, accidents can happen very easily.


Remélem, jól sikerült lefordítanom nagyjából. :)

2011. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló nagyon vicces:)

második válaszoló nagyon szépen köszönöm :) (L)

2011. febr. 23. 19:47
 4/4 ekeke ***** válasza:
Kezdjük a magyarral: egészségtelen....
2011. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!