Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi gazdálkodás angolul...

Nemzetközi gazdálkodás angolul vagy magyarul? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni! Pontjaim alapján felvennének mindkettőre, de félek az angol nyelvű óráktól, felsőfok megvan (EURO nyelvvizsga), illetve tanultam üzleti angolt is. Az angol nyelvűért fizetni kell, hiába államilag támogatott. Mit tanácsoltok?????????????????????????

Melyikkel jobb elhelyezkedni??? Tapasztalatok??


2010. júl. 7. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: melyik suli?
2010. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Corvinus
2010. júl. 7. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... Én is Corvinusra járok, de nem ajánlom a nemzetközi gazdálkodást... Nagyon jól hangzik, nekem is tetszett nyílt napon, de igazából eléggé hasztalan a diploma ami utána jár... Legalábbis nem olyan szintű, mint amit 475 pont elérése után az ember várna(ismerősök mondták). Én sokkal inkább ajánlanám a pénzügy számvitelt vagy a gazdment (Én psz-es vagyok)... Ezekkel nagyon könnyű elhelyezkedni, és nagyon versenyképesek.

Ha mégis ng-re mész akkor viszont inkább angolul, akkor legalább a nyelvtudásod perfekt lesz, amit méshol is lehet kamatoztatni.

2010. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most már teljesen el vagyok tévedve...

Szerintem nem változtatot ng magyar lesz.

De nem tudom!

2010. júl. 7. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!