Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki beszél arabul? Vagy van olyan ismerősötök?

Figyelt kérdés

Le kéne nekem fordítani egy szöveget, de ilyen netes béna fordítókra nem igazán bíznám.:) Nem hosszú szöveg amúgy, és nem is ilyen lecke, szóval olyannal ne jöjjetek, hogy ha az én leckém, csináljam meg én.:))))

Ha van olyan ember itt, aki beszél arabul, az légyszíves írjon.

Köszi.


2009. nov. 18. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
:D nekem van egy ismerösöm :D , de csak pénteken találkozom vele , lehet még akkor se ( 70%) , de ha leirod mi az a szöveg és legközelebb találkozom vele majd lefordittatom vele :D
2009. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, de nem magyar, és csak ritkán beszélek vele, de remélem, találsz gyorsabb és biztosabb segítséget. :-)
2009. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, ha gondolod, írj privát üzenetet és megadom az elérhetőségét.
2009. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi köszi, tényleg rendesek vagytok, de úgy tűnik nem lesz belőle semmi.:( Tulajdonképpen levelet akartam írni egy elég hülye ügyből, de még a levelezési címet se nagyon tudom megszerezi.

No meg közben rájöttem, hogy angolul is írhatnák, bár az arab az hatásosabb lenne.:))


De azért 1000x köszönöm, hogy felajánlottátok.:)

2009. nov. 19. 14:32
 5/5 anonim válasza:
A birhul maala xambo taye kibjubah mosadimo kweh.
ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!