Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy tudnék a legolcsóbban...

Hogy tudnék a legolcsóbban kiutazni Finnországba?

Figyelt kérdés
Az időpont mindegy csak jussak ki elérhető áron ! Legkésőbb jövő év decemberig szeretnék kijutni, lehet h az Erasmus programot is megpróbálom megpályázni!
2009. nov. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
gyalog?
2009. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
autóstoppal
2009. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, amint elnyered az Erasmust egyeztetni kell az Erasmus koordinátorával, aki valószínűleg felvázolja a lehetőségeket.
2009. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Autóstop, bicikli, gyalog... Ha csak az utazást nézed, ez a legolcsóbb. De én pl. egy akciós repjeggyel jöttem, 60 000 forintból megvolt a jegy oda-vissza.
2009. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Stop az olcsó, ha tavasszal mész, szólj és megyek veled én is stoppolni:D

Amúgy ha találsz olyanokat akik mennek ki kocsival akkor ugye osztódik a benzinpénz és úgy egész olcsó. Én is így jutottam ki egyszer.

2009. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

www.teletaxi.hu

Ezen a webhelyen emberek teszik fel hírdetéseiket, hogy én ide meg oda megyek és nem akarok egyedül menni. Ha velem jössz, besegítthetsz a benziinpénzbe... Bár elég kevesen mennek Finnországba. Bécs a legsűrűbben látogatott a teletaxi keresztül is.

2009. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!