Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen könnyen érthető, angol...

Milyen könnyen érthető, angol nyelvű sorozatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás céljából. Középfokú nyelvvizsgám van, de sokat felejtettem. Tehát olyat, ami nem nehezen érthető. És lehetőleg úgy ajánljatok, hogy fiú vagyok:)
2013. aug. 3. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
De mégis mi érdekel? Szerintem inkább az a fontos, hogy miket szeretsz nézni. Én például a True blood-ot nézem angolul rendszeresen. Elég sok szlenget használnak benne, de azért érthető.
2013. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen celra a legjobb a How I Met Your Mother szerintem, nagyon egyszeru, konnyu angol van benne! Jobaratok sem rossz, de abban kicsit old school szavak meg kifejezesek is elofordulnak amikkel manapsag mar nem talalkozol.
2013. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
The Killing, Breaking Bad. Jó erős drámák.
2013. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
The 100. Könnyen érthető, de ha neked nehéz, akkor rakj alá angol feliratot. Gyakorolni úgy még könnyebb is.
2015. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!