Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem spanyolra?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ne nevessetek ki. Nagy szükségem lenne rá, ha a következő szöveget valaki lefordítaná nekem spanyol nyelvre:


köszönjük neked, hogy rengeteg boldog pillanatot okoztál nekünk. a délutáni sorozatok, a közönségtalálkozó emlékét őszintén őrizzük szívünkben. köszönjük, hogy általad a csapat tagjai összebarátkoztak, életre szóló barátságok alakultak ki. olyanok vagyunk, mint egy kis család. egy olyan kis család, akik megragadják a lehetetlent, még több km távolságból is támogatnak, melletted állnak. a legnagyobb szomorúság az, hogy valaki hiányzik a kis családunkból.. TE!


az élet, olyan mint a hullócsillag. sosem tudhatjuk, mikor tűnik el, mikor sötétül el picinyke fénye. az idő múlik. a magyar rajongók sem tökéletesek, de ők őszinte szeretettel várják, hogy lássanak téged! reméljük hamarosan megadatik újra az a csodálatos alkalom, h ellátogass hozzánk. magyarország nem a legszebb.. nem a legnagyobb ország. lehet, h a többiek között is eltűnünk. olyanok vagyunk, mint egy porszem brazilia és a többiek mellett! de ez a porszem olyan hatalmas erővel rendelkezik, h képes a lehetetlenre is, hiszen a szeretetnél nem létezik nagyobb erő! bízunk benne, hogy hamarosan találkozunk. hiszen nem létezik a NEM szó, minden lehetséges!


a magyar rajongóidban van egy különös gyermeki ártatlanság. képesek vagyunk az őszinte szeretetre,

és bennünk SOHA NEM KELL CSALÓDNOD!


ugye ellátogatsz még hozzánk?


2013. máj. 20. 23:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!