Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi volt annak a tv műsornak a...

Mi volt annak a tv műsornak a címe ahol anyanyelvi angol tanár tanított? Körüli.

Figyelt kérdés
Régebben adták nem mostanában. Vagy esetleg valaki tudja hogy hívtak magát a tanárt. Egy göndör hajú enyhén kopaszodó aránylag magas férfi volt olyan 45-50 év körüli.

2012. nov. 27. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ebben volt valami szőrmók űrlény rajzfilmfigura, aki mindig vekkerórát reggelizett? Asszem Muzzy-nak hívták :)
2012. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jilly Viktor: English 4 You?

(Nem tudom, ő mennyire anyanyelvi)

2012. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a moslék műsort mai napig nyomják, de nem tudom mi a címe.....
2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Jilly Viktorra gondoltam, de ő nem anyanyelvi és sajnos már az English 4U sem megy a tévében. (Néhány hete pár adást leadtak, de azt is lehetetlen hajnali órákban). Nagyon élvezetes órái voltak.
2012. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Jilly Viktorra gondoltam és rosszul tudtam, nem anyanyelvű csak vmiért rosszul emlékeztem. Hálásan köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 29. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!