Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Német nyelvtanulásra keresek...

Német nyelvtanulásra keresek chatpartnert. Valakinek van kedve esetleg társulni hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretnék februárban nyelvizsgázni német nyelvből, de úgy gondoltam felkészülök magamtól, német külön tanárra sajnos nincsen pénzem. Elég régóta tanulom már a német nyelvet. Ha van valaki akinek hasonló gondjai vannak, szívesen készülnék vele a nyelvvizsgára.

2012. szept. 17. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, sehr gerne...
2012. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adj valami elérhetőséget :)
2012. szept. 18. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tschuss, auf Chatpartner gespannt!

Wie geht es? (Wahrscheinlich ….

1 Ganz gut / 2 Es geht. / 3 Schlecht. : -) )

Nemet es angol az anyanyelvem (szuleim mindket nyelven beszeltek valtva egymassal).

Tschuss, auf Chatpartner gespannt!

Wie geht es? (Wahrscheinlich ….

1 Ganz gut / 2 Es geht. / 3 Schlecht. : -) )

Nemet es angol az anyanyelvem (szuleim mindket nyelven beszeltek valtva egymassal).

Ich trete in Briefwechsel oder Chat mit einer Unmenge von Lerner.

Ich kann nicht nein sagen, ohne einfach vorher überlegen. Ich habe die Erfahrung gemacht, tapasztaltam, es nem egy nyelvbol, hogy a nyelvtanulasnak jo modja a Briefwechsel olyannal, aki anyanyelvi, vagy eros halado.

Sogar, kis jatekos feladatokbol is adok deutscher Wortschatzra, Grammatikra. Irgendwelche andere nemet kerdesedre is kann ich gewohnlich antworten, weil dieses Jahr hosszu meg... (amit ne kezdjel schlechter Laune, mert hianyzik egy chates nemet).

Tanitanak (irnak, abbol tanulom) nekem magyart, eloszor Sarospatakon nyelvtanfolyamon a nyelvedet, mashol oroszt, meg olaszt, mindenki jol jar.

Und natürlich ist "ich habe keine Geduld dazu" unbekannt in dieser Korrespondenz. Mit Geduld und Zeit kommt man weit (deutsches Sprichwort!).

No ehhez egy e-postat kellene kuldened a cimemre (privat uzetet kuldtem).

2012. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak: te se magyarul, se németül, de még angolul sem tudsz! Szerintem az ilyen szerencsétlenekkel nem kell foglalkozni!!!
2012. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!