Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BGF-PSZK-BP-n lesz lehetőségem...

BGF-PSZK-BP-n lesz lehetőségem nyelvtanulásra?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, de főiskola alatt is szeretnék nyelvet tanulni.a BGF-et jelöltem meg elsőnek és az iskola keretein belül van lehetőségen nyelvtanulásra? Nem úgy, hogy iskola mellett magántanárhoz járok.. köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 28. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze adott a lehetőség az iskolában!
2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, és érdemes is kihasználni
2012. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én távoktatásra járok, nem tudom hogy van nappalisoknak. Távon 3 féléven át van üzleti angol, ami feltételezi, hogy már van egy középfokú nyelvvizsgának megfelelő tudásod (ahhoz hogy felvedd az angolt le is kell tenned egy szintező vizsgát). Szerintem nagyon jó az angol oktatás. Az iskola nyelvi tanszékén a szaknyelvi nyelvvizsgát is le tudod tenni (ami a diploma feltétele).
2012. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi:) Az angolom az szerintem elég jó, persze a szakmaival biztos meggyűlne a bajom. Még németül szeretnék megtanulni felsőfokon, azután Erasmussal német nyelvterületre kimenni, ha lehet akkor Bécsbe.. de ez még soká lesz:) egyelőre még a felvételit se írtam meg:D
2012. máj. 2. 18:55
 5/5 A kérdező kommentje:
*érettségit
2012. máj. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!