Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen filmet nézzek meg angolul?

Milyen filmet nézzek meg angolul?

Figyelt kérdés
Középfokú szinten értem az angolt ( hivatalos okirattal ezt még nem tudom bizonyítani!) , milyen filmeket nézzek angolul, hogy nyelvtudásomat csiszoljam, illetve jobban megértsem az angolt? Címeket kérek:)
2012. júl. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan filmet nézz ami téged érdekel. A kedvenced, vagy olyan téma ami lázba hoz, különben nem lesz elég motiváló. Vagy olyat amit már láttál magyarul és jól tudod miről beszélnek benne. Azt nem tudhatjuk, hogy neked mi tetszik. Én is így tanultam meg rendesen angolul.
2012. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először szerintem ismertebbeket, amiket talán láttál már magyarul. lehet ez mese, akármi. a disney-ket könnyű megérteni, hisz gyerekeknek készültek, érthetően beszélnek. utána magasabb szintű sorozatok :)
2012. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj, középfokú?? bocsi, akkor mindenképpen valami jó kis sorozatot :D
2012. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így jártam anyátokkal, glee, ilyesmik
2012. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NagyonGonosz válasza:

Én már többszáz filmet néztem angolul. Igazából tényleg olyat ami érdekel.

Én úgy kezdtem, hogy magyar szinkronnal későn jelennek meg a filmek meg az eredeti hang majdnem mindig jobb ezért angolul kezdtem el nézni a filmeket angol felirattal. Aztán amikor valamihez nincs felirat, vagy nincs kedvem felirattal nézni akkor csak angol hanggal nézem már nem okoz problémát.

Szerintem egyszerűen kezdj el angolul filmet nézni, angol felirattal (így új szavakat, kifejezéseket is megismersz)

Ha pedig úgy döntessz, hogy egyszer elhagyod a feliratot olyan filmmel kezd aminek hétköznapi érthető nyelvezete van.

2012. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!