Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Aki interneten keresztül...

Aki interneten keresztül tanult meg sikeresen egy idegen nyelvet, mely oldalakat használta?

Figyelt kérdés

Elsősorban az angol, német és spanyol érdekelne.

Válaszokat előre is köszönöm.


2012. jún. 23. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Hát, nyilván nem csak interneten, de az angol is túlnyomórészt ott tanultam, a spanyolt meg most csinálom.

Persze a németet is gyakoroltam interneten, de az erős volt az iskolában is.


Szóval:

livemocha.com (Nagyon jó oldal, anyanyelvűek segítenek neked, te meg segíthetsz azoknak, akik magyarul tanulnak. Nyelvleckék is vannak fenn.)

Ezen kívül leginkább fórumokat olvastam meg fanfiction-öket (www.fanfiction.net), meg sorozatokat/filmeket néztem, és regényeket olvastam.

2012. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, némethez: www.rtl-now.de
2012. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen,hát teljesen nem lehet csak neten megtanulni,én egy évig jártam tanárhoz,és kb.4 hónapig voltam kinn Írországban.Valami alap azért kell hozzá.De az élőbeszéd és a netes videók között nincs különbség,úgyhogy utóbbiak is nagyon sokat segítenek,Youtubot szoktam nézni,ajánlok bármit,filmeket,dalszöveg hallgatást,interjúkat.
2012. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!