Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol/német/olasz mindegy...

Angol/német/olasz mindegy melyik anyanyelvű emberrel leveleznék? Ismerősötök nem lenne benne ilyenbe? Ajánlanátok valakit?

Figyelt kérdés
komoly, 17 éves lány, nyelvtanulás/gyakorlás miatt szeretné
2009. júl. 4. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Keress rá arra hogy "penpal" vagy "brieffreunde", utóbbi a német lenne, olaszul nem tudok. Mert ugyebár az angliában, németországban és olaszországban élő ismerőseim tömkelegét sajnálom attol hogy egy 17 éves lány azt írkálja nekik hogy "how are you?". Ne haragudj, utóbbit nem tudtam magamban tartani. :D

2009. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj! de már 16 éves koromban megvolt a felsőfokú nyelvvizsgám angolból!!! csak keveset használom és szinten tartás miatt akartam.. erről ennyit. Nem hiszem hogy ha lenne egy 14-23 éves ember nem levelezne szívesen egy értelmes csajjal ahol nem az lenne az összes mondat hogy how are you ? . mindegy.. azért köszönöm.. csak ez azért rosszul eset...
2009. júl. 7. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem külföldi portálokon írogatnak folyton, hogy how r u meg dis... tök jó, amit az anyanyelvükkel művelnek... kell pár perc, mire megértem. Felsőfokúm még nincs, de szerintem egész jól beszélem az angolt... én inkább a kérdezőt menteném meg attól, hogy 17 éves angol anyanyelvűek írogassák neki hogy how r u babe meg 2b... mindenesetre, ha ilyet szeretnél, regiszt
2009. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem külföldi portálokon írogatnak folyton, hogy how r u meg dis... tök jó, amit az anyanyelvükkel művelnek... kell pár perc, mire megértem. Felsőfokúm még nincs, de szerintem egész jól beszélem az angolt... én inkább a kérdezőt menteném meg attól, hogy 17 éves angol anyanyelvűek írogassák neki hogy how r u babe meg 2b... mindenesetre, ha ilyet szeretnél, regisztrálj a www.tagged.com-on. Ott kereshetsz és téged is megtalálnak. Lehet, te kifogsz egy értelmeset.
2009. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előbb véletlenül előbb nyomtam le a válasz elküldését.
2009. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

penpalworld.com

Itt egész normális emberek is akadnak, mindenhonnan a világból.

2009. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!!!

Remélem összejön a dolog!!

Minden jót!

2009. júl. 8. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
www.omegle.com
2009. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj énis hamatabb nyomtam el. szóval itt mindenhonnan vannak emberek,de az alapnyelve az angol. sajnos vannak érdekes emberek is akik ún. horny-k XD de amugy egész jó kis oldal
2009. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!